Srpen 2012

Novinky u Webmiss

31. srpna 2012 v 14:27 | WebMiss |  WebMiss
Skoro se stydím, když začínám psát tyhle řádky. Na blogu jsem nebyla totiž už skoro týden a přitom jsem si v hlavě rozvrhla hned několik článků, které bych chtěla napsat a nakonec z toho vznikne další úryvek z mého deníku.
Od neděle se toho událo docela dost - příteli skončila práce (teda DOČASNĚ), a tak jsme v pondělí podnikli menší výlet po okolí našeho městečka, v úterý jsem byla na zápisu ve škole, a i když jsem se bála a byla jsem nervózní z toho co na mě čeká, všechno proběhlo hladce a dokonce jsem pak byla v zoo, v knihovně a i na jídle! Ve středu mi skončila brigáda (doučování), takže jsem měla odpoledne volno a mohla jsem jít s přítelem na obídek do Sparu a cestou k nám domů jsme si koupili i dortíky, které jsme si snědli na balkoně, popíjeli ledový čaj a kochali se krásným výhledem na naše rodné město. A ve čtvrtek, bez dlouhých vytáček přiznávám, že jsem byla bezdůvodně protivná, takže ze začátku to se mnou nebylo k vydržení, ale pak jsem se sklidnila, uvařili jsme si česnečku a večer jsem krásně zmokla, když jsem šla s tátou na zeď, ale nakonec jsme místo toho skončili v obchodu s potravinami, jedli zmrzlinu s brambůrkami a čekali, až se déšť trochu sklidní a my budeme moci utíkat do sucha a do tepla.
P.S. Samozřejmě, že každý večer sledujeme se ségrou jeden díl upířích deníků. Momentálně jsme v půlce 3. série a těšíme se na čtrvtou.
P.P.S. A také jsem dočetla první tři díly Upířích deníků, lteré teda mají s filmovou verzí opravdu pramálo společného.
Krásný zbytek prázdnin ( i přes deštivé počasí) a hlavně dobrou náladu!
S láskou Webmiss

Úryvky z deníku

26. srpna 2012 v 12:08 | WebMiss |  WebMiss
Čau.
Tak co je u mě nového za poslední dobu ? Určitě to nejsou příspěvky na blogu. Ale mám pro to jednoduchou omluvu, prostě jsem neměla čas psát příspěvky, když jsem přes celý den nebyla na netu a dorazila třeba až v devět večír a jediné po čem jsem toužila byla sprcha a nebyla jsem už schopná vymyslet smyslupný článek. Proto teď sepisuji tohle- takový stručný průřez posledními dny.
Od pondělí mi začala brigáda, takže jsem se musela v osm vykopat z postele abych se stihla probrat a jít přes celé město učit. Naštěstí jsem to tak nějak zvládla a proto jsem se šla odpoledne válet k vodě a večer jsem strávila u kámošky a cestou domů málem zmokla.
Úterý, středu a čtvrtek jsem trávila nějaký ten čas s přítelem, protože výjimečně měl volno v práci a mohl se mi věnovat osobně, a nejenom přes internet pár minut po práci. Udělali jsme si piknik, procházku, lenošení na dece a koupání.
A v pátek mě opět čekala práce v podobě učení, oběd u babičky, setkání s bývalou spolužačkou (asi po 3 měsících) a aby toho nebylo málo tak ještě tenis a stříhání.
Takže je naprosto zřejmé že o zábavu mám postaráno, a snažím se si konec srpan užít co nejvíc.
A abych nezapomněla- rozhodla jsem se přečíst Upíří deníky- první díl mám za sebou a druhý jsem začala číst dneska. A co mě udivuje ? Mezi knížkou a seriálem nevidím vůbec žádnou podobu. A snad poprvé se mi filmové zpracování líbí víc než knižní předloha!

Moje mamka & peníze

21. srpna 2012 v 9:11 | WebMiss |  WebMiss
Před nějakou dobou jsem začala s mamkou hrát hru na schovávanou. Spočívá v tom, že ji schovávám peníze, aby ji zbyly na konec měsíce a nemusela chodit do výplaty o žebrácké holi. Abyste to správně pochopili - moje mamka miluje nakupování, chodí nakupovat každý den (někdy i nekolikrát denně). Podle mě už dosáhla té hranice, kdy se posedlost stává závislostí a proto myslím si, že je shopaholička.

Následky

V praxi to vypadá tak, že jsme obklopeni hromadou jídla a dalším spotřebním zbožím, které nemáme ale šanci spotřebovat a musíme ho často vyhazovat. Tím pádem vyhazujeme peníze oknem.

Moje hra

Z důvodů, které jsem zmínila výše jsem jí začla část peněz z výplaty odebírat a schovávat. Nejdřív jsem za ní samozřejmě přišla a o všem jí řekla, a jelikož souhlasila, nebyl problém v realizaci. Problém ale nastal, když jsem mamce odmítla peníze dávat na zbytečnosti, které jsou pro ní ale životně důležité (chtěla nakoupit hromady věcí, protože byly v AKCI, ale to, že jich máme dostatek ji nezajímalo). A když nedáte závislému jeho drogu začne šílet... A jinak tomu nebylo ani u nás. Zatím jsem mamce odmítla dát peníze pouze 2x ( přičemž poprvé jsem podlehla a nakonec jí je vydala). Ale dneska jsem nepolevila ve svém přesvědčení, peníze jsem jí nedala a taky to podle toho dopadlo... Začala být hysterická a během 10ti minut semlela snad vše co se dalo. Začala mi vyčítat věci, které buď nejsou pravda, nebo se staly dávno a už jsme je spolu vyřešily... prostě to byl vodopád výčitek, křivd a podobných sr***. A to všechno jen kvůli tomu, že jsem jí nedala to co chtěla - PENÍZE.
Jediné v co doufám je, že mamka pochopí, že peníze nerostou na stromech a luxus je pro vyšší třídy než jsme my. A když má plat jaký má, tak si nemůže dovolit chodit nakupovat každý den a vyhazovat jídlo pravidelně do koše.

Někdo paří, někdo šlape...

19. srpna 2012 v 10:01 | WebMiss |  WebMiss
Konečně to vypadá, že se nám na nějakou dobu vrátilo slunečné počasí i s vysokými teplotami. A proto jsem včera dobrovolně podstoupila výlet na kole, který měl být podle plánu dlouhý 25 kilometrů tam, a 25 zase nazpátek. Ale nebyla bych to já, a tím myslím mé naviní já, kdybych si (z vlastní vůle mimochodem) nezvolila delší trasu. Podle slov mého přítele se mělo jednat sice o delší variantu, ale mimo hlavní silnici a s hezčí přírodou. Proto jen cesta tam ( slovem tam rozumějte na chatu, kde jsme se měli najíst a shledat se s přítelovou rodinou) nám zabrala přibližně 5 hodin. Nebudu zatloukat a přiznám se, že jsem byla vážně protivná a nesnesitelná, protože nemám absolutně žádnou fyzičku, jsem zvyklá často jíst a budu upřímmná- jízda na kole není sport ve kterém bych nějak vynikala. (Chvílemi jsem dokonce vážně zvažovala,že slezu z kola, zahodím ho do pole a půjdu pěšky.) Díkybohu jsme ale po 4. hodině dorazili na chatu, kde na nás čekalo pití a za chvíli přijela i taška plná pečiva a buřtíků. Což znamená, že jsme se patřičně posílili, zavodnili, zarelaxovali a byli připraveni na zpáteční cestu, která byla ještě vtipnější...
Abyste pochopili situaci musím Vám sdělit dvě věci - nemám vypolstrované kalhoty na kolo a nemám ani světla.
Tudíž mě tak neskutečně bolel zadek, že jsem nechtěla kolo ani vidět, ale kvůli skutečnosti číslo dvě jsem se musela snažit a makat, abych neplatila pokutu za to, že jezdím po tmě bez světěl. Ale i tak jsme přijeli domů v půl 11 večer a ještě jsme kvůli mně museli jeden kopec šlapat pěšky...
Takže tímto se Ti omlouvám (ano, Ty víš, že tohle je věnovaný Tobě kotě) za to, že nemám výdrž, fyzičku, ani nic jiného co by mě donutilo jet na kole bez keců, bez škemrání a všeho ostatního. A chápu, že už se mnou v životě na kolo nepojdeš. Promiň.

Svíčková na smetaně

17. srpna 2012 v 12:32 | WebMiss |  Moje Závislosti
Z české kuchyně je mým absolutně nejoblíbenějším jídlem Svíčková na smetaně. Proto není divu, že nejčastějším pokrmem, který si objednávám v českých restauracích je právě tato božská omáčka s masem, houskovými knedlíky a brusinkovým terčíkem. Bohužel ne vždy si pochutnám na 100%.
První věc, která mě mrzí, je fakt, že v restauraci se nesetkáte s pravými domácími knedlíky. Kupovaných jsem schopná sníst třeba pět, ale není nad domácí, které jsou tak syté, že se po nich budete sotva hýbat.
Druhá věc je maso. Jak už název napovídá, měla by být použita pravá svíčková z kravičky, ale zase chápu, že pak by taková svíčková na smetaně stála třeba i tři stovky.
A třetí a poslední věc je samotný brusinkový terčík. Když už nejsou pravé knedlíky, ani maso, mohla by být domácí alespoň šlehačka a brusinkový kompot.
Pro některé z Vás je tenhle článek možná pouhým rozmarem nějaké rozmazlené slečinky, ale Vám by nevadilo, kdyby jste na italské pizze měli místo mozzarely český Eidam? Nebo v knedlu vepřu zelu místo vepřa kuřecí ?

Oběd zadarmo a rande s kámoškou

16. srpna 2012 v 22:01 | WebMiss |  WebMiss
Nevěřte dlouhodobé předpovědi !
Aneb, na dnešek jsem měla domluvené rande s, teď už bohužel bývalými, spolužačkami. Původní plán bylo posezení venku na limče a hlavně kecání a drbání kdekoho. Ale to by nebylonaše město, kde se počasí střídá častěji než v tropech... Ráno bylo sice krásně a já se promenádovala v sukni- což mi připomíná svěřit se Vám s příhodou o nepozorné prodavačce, díky které jsem měla oběd zadarmo, protože jsme si s mamkou po nákupu "nezbytných" potravin skočily na oběd do SPAR restaurace a paní, která nám markovala jídlo nějak přehlídla můj talíř a tudíž jsme za polívku a dva hlavní chody zaplatily pouze 6O korun. Ale pšt !
No a jak už jsem zmínila v úvodu, na odpoledne jsem byla domluvená s holkama, že si někam půjdeme na chvilku sednout, ale bohužel jedna z nich musela hlídat klempíře, a tak jsem si užila odpoledne jen s jednou z nich, kterou vlastně znám od školky. A taky kvůli tomu, že se známe tak dlouho, mi je trapné přiznat, že jsme spolu nějaký ten čas ve dvou nestrávily už pěkně dlouho. Možná i víc, jak 8 let.. a tak jsme si to dneska musely vynahradit, a taky že jo. Sice občas foukalo tak silně, že jsem jen čekala, až se spustí déšť, ale díkybohu nespadla ani kapka. A my si užily pěkné odpoledne, během kterého jsme si sdělily snad úplně všechno!
Mějte se krásně
Pac a pusu Bonnie


Módní ikona, sexsymbol, idol, první metrosexuál

16. srpna 2012 v 21:39 | WebMiss |  Postřehy Autorky
fotbalista slavný pro svou neskutečně přesnou pravačku, první muž na obálce časopisu ELLE, a v neposlední řadě také manžel a rodič.
A že nevíte o koho se jedná ? Přece o manžela bývalé Posh Spice..

o Davida Beckhama

Pro Ty z Vás, které zajímá, proč jsem se rozhodla napsat článek právě o Davidovi mám jednoduché vysvětlení.
Před chvílí jsem vylezla z vany, kde jsem prolistovala srpnovou ELLE a pročetla článek o Davidovi, který mě doopravdy zaujal, a to nejen kvůli jeho vzhledu, ale také mě příjemně překvapil svým chováním a osobností. Sice člověk z jednoho článku nemůže soudit člověka, ale já se s Vámi chci podělit o pár věcí, které jsem se dočetla a vy už posuďte sami...

Kampaň pro H&M

Nedávným Davidovým počinem je právě propagace kolekce spodního prádla pro řetězec obchodů H&M. V reklamě David upoutá nejen svým potetovaným tělem, ale také svým uhrančivým pohledem...podívejte se sami.


Manželství s Victorií

Dvojice David a Victoria je obdoba amerického páru Brad a Angelina. Oba dva jsou úspěšní a jdou si za svým. David je slavný fotbalista, který dostal i Řád britského impéria, a Victoria je nadějná módní návrhářka. A k tomu všemu spolu mají pár dětí, o které se společně starají.

David jako sexsymbol

I přesto, že David působí sebevědomým dojmem, otázky typu jaké to je být sexsymbolem ho vyvádí z míry a přivádí do rozpaků. Neví jak na ně odpovídat, protože sebe tak prý nevidí.

David jako rodič

Možná, že některé z Vás zajímá jaké by to bylo být Davidem Beckhamem. Mám pro Vás odpověď. Typický den Davida Beckhama vypadá následovně : ráno vstane, připraví snídani pro svoje děti (přičemž každé z nich má rádo něco jiného), odveze je do školy, jede na trénink, potom si dá oběd, jede domů a pro děti do školy. Takže klasický den běžného rodiče. A kromě toho, že je vzorným otcem, je také skvělým manželem. Tvrdí, že alespoň jednou do týdne se snaží mít jeden večer pouze pro sebe a Victorii, aby ho mohli strávit spolu a popovídat si, sami bez dětí. Ale nejen to. Svoji ženu podporuje i v její kariéře.

Názor Bonnie

Samozřejmě, že o Davidovi jsem slyšela už mnohé, ale tenhle článek mě naprosto vyvedl z míry. Myslela jsem si, že se jedná o namachrovaného týpka, který si užívá výsluní...a on nakonec opak bude pravdou. David je ve skutečnosti (aspoň podle ELLE) skromný, stydlivý a naprosto dokonalý.

Dokonalý domeček

14. srpna 2012 v 21:55 | WebMiss |  WebMiss
Tak dneska jsem ho potkala. Byli jsme s přítelem na výletě a procházeli jsme jedním malým městečkem a najednou tam stál. Jen tak nám před nosem. V celé své kráse se vším všudy. Dokonalý dům. Podle našich představ. S bazénem, s jezírkem, s krásnou zahradou a dalšími věcmi, které bychom chtěli v našem domě v budoucnu mít.
A proč to tu píšu? Prostě to na mě strašně zapůsobilo a musela jsem se o to s někým dalším podělit. A oznámit světu, že dokonalost existuje. Sice se nevyskytuje tak často, ale když už se objeví, tak Vás dokonale zaskočí.


Můj (ne)útulný pokojíček

12. srpna 2012 v 21:32 | WebMiss |  WebMiss
Pokud na tomto blogu nejste poprvé, tak si možná vzpomínáte na můj článek o prokrastinaci, což v mém případě znamená uklizení celého pokojíku během svaťáku. Jenže v té době jsem netušila, že se mi po sedmi letech vrátí domů ségra na plný úvazek a s sebou si přiveze celých svých 7 let života... Jo, jasně, mám jí ráda, ale když člověk vyhodí všechny své krámy, uklidí všechny poličky a skříňky, tak ho zamrzí, když jeho práce přijde v niveč. No, a teď si připadám jako cizinec ve vlastním pokoji. Necítím se tam dobře. Všude na mě něco padá, kouká na mě kostlivec z police. Na posteli se povalují hromady oblečení. A na stole mám teď jen 3 věci- lampičku, rámeček s fotkou a sošku Buddhy. Ten zbytek jsou ségřiny papíry a nevím co dalšího. Vlastně od té doby co se nastěhovala zpátky v pokoji moc času netrávím. Přespávám tam, ale tím to končí.
Tak moc se těším až budu mít vlastní byt, kde bude postel, jedna skříňka a nic víc. Nesnáším hromady krámů, kterými se člověk obklopuje, ale které nepotřebuje. Stala se ze mě minimalistka. A proto je pro mě teď utrpení trávit čas ve vlastním pokoji, protože už to není můj pokoj, ale můj a zejména ségřin pokoj, kde mi většina věcí nepatří. A navíc, dřív jsem si domů mohla zvát koho jsem chtěla a pak s ním být zavřená třeba tři hodiny v pokoji aniž by nás někdo rušil. Ale teď? Návštěvy si můžu zvát jen když nikdo není doma.. Abych to zkrátila- je mi jedno jak moc rozmazleně to bude znít- ale chci zpátky svůj pokoj a svoje soukromí.
P.S. : Ti z Vás, kteří mají společný pokoj se sourozencem mé rozhořčení chápou, ale Ti z Vás, kteří jsou jedináčci, nebo nemají pokoj se sourozencem by si svého soukromí měli vážit.

LETNÍ prázdniny

12. srpna 2012 v 21:16 | WebMiss |  Postřehy Autorky
Ahojte děcka !
Taky si tak užíváte prázdniny v 15 stupních Celsia? Je to super, že ? Nejdříve jsem si myslela, že se nám rozbil teploměr, ale ono ne. Ale nějak jsem se s tím vypořádala a včera jsem skoro dvě hodiny strávila s tátou na hřišti mlácením raketou do tenisového míčku proti zdi a u toho se snažila ignorovat déšť. A dneska už naštěstí bylo o něco líp, proto jsem byla na výletě a odpo ještě na chatě, kde jsem konečně dočetla knížku. No a za chvíli zapnu televizi a budu sledovat zakončení olympiády. Pěkný večer.

America´s Next Topmodel

8. srpna 2012 v 17:16 | WebMiss |  Moje Závislosti
Amerika hledá topmodelku je americká reality show topmodelky Tyry Banksové, které společně s porotou vybírá dívky, které mají na to, aby se staly příští americkou topmodelkou. Bohužel vítězkou se může stát vždy jen jedna.

Tyra Banks

Topmodelka, zpěvačka a moderátorka. Podle mě tři slova, která Tyru vystihují asi nejvíc. V minulosti se objevila na obálkách takových časopisů jako jsou ELLE, VOGUE, Sports Illustrated či například GQ. Také byla jedním z andílků Victoria´s Secret. Já se o ní dozvěděla právě díky její reality show Amerika hledá topmodelku.


Jay Manuel

Významná postava v reality show. Jay pomáhá modelkám při focení, a mimo reality show se živí i jako model a módní fotograf. V ANTM má přezdívku Mr. Jay. Dokonce jsem našla i jednu zajímavost- Jay má české kořeny.


J. Alexander

Kontroverzní učitel chůze po molu a model. Známý svými převleky a samozřejmě bezchybnou chůzí na podpatích. Na dívkách si prý všímá jejich těla a pohybů, a v případě, že dívka není dostatešně sebejistá a neumí chodit, může být stejně ošklivá jako podrážka jeho bot. Kvůli tomu, že v ANTM jsou dva Jayové, J. Alexander je známý i pod svojí přezdívkou Miss Jay.


Janice Dickinson

První americká topmodelka, která zasedala v porotě pouze pár počátečních epizod kvůli nějaké potyčce s Tyrou. Janice je taková odjištěná bomba, její tělo už prošlo rukou mnoha plastických chirurgů a díky tomu byste jí nehádali její věk. V ANTM se proslavila svoji upřímností a kritikou. Vždy řekla vše na rovinu a bez okolků.


Nigel Barker

Módní fotograf v minulosti pracující i jako model. Nigel pochází z Velké Británie, ale v současnosti bydlí se svou rodinou v New Yorku.Sen každé holky

8. srpna 2012 v 16:27 | WebMiss |  WebMiss
Každá holka má své sny - princem na bílém koni začínaje a svatebními šaty od Very Wang konče. Já se dneska rozhodla napsat o mém holčičím snu.

Šatna

Snad každá z nás si někdy přála mít život jako z amerického romatického filmu. Já bych hrozně chtěla mít svoji šatnu, kde by bylo všechno moje oblečení. A nejenom kvůli tomu, abych si připadala jako ve filmu, ale taky proto, že bych pak mohla mít v pokoji jen postel a stůl,a žádné skříně až ke stropu nafutrované celoročním oblečením. Protože přesně ty mám těď v pokoji + na chodbě,a to i přesto, že si myslím, že nemám zase tolik oblečení.


Nejoblíbenější místo

7. srpna 2012 v 21:09 | WebMiss |  WebMiss
Každý má nějaké své oblíbené místo. Plac, kde rád tráví čas protože se tam cítí příjemně a může tam být hodiny a hodiny, ale stále to nebude dost. A já se v tuto chvíli nalézám na jednom takovém místě.
Sedím na balkoně zabalená do deky (a snažím se ignorovat fakt, že mi mrznou ruce), popíjím sklenici růžového vína a kochám se výhledem na celé mé rodné město. Sice se nejedná o mé nejoblíbenější místo, ale cítím se příjemně. Ráda tu trávím čas, přemýšlím, a jsem sama se sebou. Na nohou mám notebook, na uších sluchátka a v nich The Veronicas. Po pravdě, někdy je to docela peklo být sama s mojí osobou, ale zrovna dneska je to celkem v pohodě. Snažím se udělat si pořádek v hlavě a odreagovat se od všeho kolem. Někdy bych chtěla zkusit strávit den na zcela opuštěném místě, kde by bylo jen ticho a já. Možná bych to nezvládla, ale za tu zkoušku by mi to stálo. No, pro dnešek už bylo mého filozofování a přemýšlení až až. Takže jdu pokračovat ve své fiestě.
Mějte krásný večer.
S láskou Bonnie

Jako na houpačce

7. srpna 2012 v 18:49 | WebMiss |  WebMiss
Ahoj!
Jak se máte? Dostala jsem chuť přidat nějaký článek do svého blogového království, ale zjistila jsem, že vlastně ani pořádně nevím o čem psát. Poslední dobou jsem jako ten klučina z klipu Katy Perry k písničce Hot n cold. Stále měním názory, jsem nerozhodná, a i když mám plnou hlavu nápadů, nakonec skončím na balkoně, kde si čtu knížku, protože v sobě nedokážu najít pořádnou dávku energie, a ani chuť, dělat to, co si plánuji. Jasně, chápu, že typická vlastnost holek je jejich nerozhodnost a znám i ten profláklý vtípek o tom, že jedna žena věděla co chtěla, ale vzápětí si to rozmyslela. Ale já si myslím, že jsem se spíš zasekla v bludném kruhu. Nejsem schopná se seberealizovat, protože podle mě, si dávám vysoké cíle, ale na druhou stranu nechci dělat nic průměrného. Chci být v tomhle životě sama za sebe, ale zároveň se bojím, že si pořádně natluču nos. Chci dělat něco neobvyklého, nemuset dodržovat nějaká pravidla, ale už neumím vymyslet TO něco. Kdybych měla shrnout tenhle článek jednou větou, byla by to tahle : Nevím co chci, a když na to přijdu, jsem moc vystrašená to uskutečnit.

Sny se stávají skutečností

5. srpna 2012 v 23:43 | WebMiss |  WebMiss
Hodně malých holek si přeje být policajtkou, nebo modelkou. Já vlastně toužila po obojím. Na policajtce mě lákala ta uniforma a na modelce ta péče vizážistů, kadeřnic a celého týmu, který z Vás udělá princeznu a ještě za to dostanete zaplaceno. Jenže z malé slečny vyrostla slečna o něco větší a zájem o budoucí profesi se trochu pozměnil. Sice mě pořád láká modeling, ale nemám ani 170 centimetrů, proto jsem se rozhodla zaměřit se na něco míň věkově a výškově omezeného- a to na focení. Kdybych chtěla, tak se můžu zaměřit na focení pro módní časopisy a navíc bych měla také šance k cestování.
A protože už bylo dost snění, rozhodla jsem se zkusit focení se svým malým digitálním foťáčkem, a pokud by mě to opravdu bavilo a mé snímky vypadaly dobře, tak bych si mohla pořídit zrcadlovku, ateliér, webovky atd... a začít se tomu věnovat naplno! A naštěstí mé dnešní fotky dopadly dobře- některé z nich jsou perfektní, takže v tom budu do konce prázdnin pokračovat a doufat, že se budu jen zlepšovat, abych mohla v životě dělat to, co mě bude opravdu bavit! Protože to je sen asi každého člověka. Nebo ne?

Novinky ze světa hudby a filmu

4. srpna 2012 v 12:29 | WebMiss |  Postřehy Autorky

Lolita

4ever, Everything I´m not, Untouched, Take me on the floor,Revolution, Hook me up... pro Ty z Vás, kteří se nechytli - jedná se o názvy písniček australských dvojčat Lisy a Jess, které si říkají The Veronicas. Na svém kontě mají už dvě alba a nedávno uviděl světlo světa jejich nový singl Lolita z nadcházejícího alba Life on Mars.

Méďa

Na stříbrném plátně měl před pár dny premiéru film Méďa. V hlavních rolích se představila Mila Kunis, Mark Wahlberg a dokonce i sám režisér (Seth MacFarlane), podle kterého vznikla následně na počítači postava Méďi. Snímek má už nyní 81% na čsfd. Bohužel jsem ho ještě neviděla, takže Vám nemohu nabídnout žádnou recenzi, ale podle trailerů si myslím, že to bude prima zážitek.

Cosmopolis

Na motivy knihy Cosmopolis od Dona Delilla vznikl film se stejným názvem. V hlavní roli se představí Robert Pattinson jako burzovní makléř a děj je zasazen do blízké budoucnosti v New Yorku. O tomhle filmu píšu proto, protože jsem náhodou narazila na plakát s Robertem, který sedí v limuzíně a před ním je nápis Pattinson, Cronenberg, Delillo (hlavní postava,režisér,autor novely), a tenhle plakát mě natolik zaujal, že jsem se o Cosmopolis začala zajímat víc. Tudíž jsem shlédla trailer, pročetla nástih děje a zjistila, že plakát mě oslovil mnohem víc než trailer, takže teď tak trochu otálím a kladu si otázku Podívat se, nebo nepodívat?
(zdroj : imdb)
(zdroj : IMDB)

Blow Me (One Last Kiss)

Maminka Willow Sage se vrací na hudební scénu. Že nevíte o kom je řeč? Přece o P!nk ! Zpěvačka nazpívala píseň s názvem Blow Me (One Last Kiss) a v září bude na pulty uvedeno její nové album The truth about love. Klip je černo bílý a silně mi připomíná film Sin City, ale to je jen můj osobní dojem. Pink v něm vypadá naprosto úžasně a dává všem najevo, že se ani po porodu nezměnila, prostě a jednoduše - naše Pink se nám vrátila zpátky a v září vytře všem zrak svým novým albem. A málem bych zapomněla, písnička pojednává o ... vlastně podívejte se sami a zjistíte to.


You shoot me down, but I won´t fall I AM TITANIUM !

2. srpna 2012 v 11:51 | WebMiss |  Party time
Pecková písnička od Davida Guetty, která rozproudí Vaši krev i v hnusném letním počasí ;)
Dobře, budu upřímná,nelíbí se mi klip, a proto sem dávám pouze text s hudbou.


Serj Tankian

1. srpna 2012 v 21:24 | WebMiss |  Party time
Určitě ho znáte. Bývalý zpěvák kapely System of a down přijede v 24. října představit do Prahy své album Harakiri. Já osobně sice nejsem nějaký jeho obrovský fanoušek, ale mám ráda písničky SOAD a také jeho Empty Walls. A věc kterou na něm mám najradši? Samozřejmě jeho hlas a tu rychlost, kterou je při zpěvu schopný vyvinout.Líbáš jako ďábel, vypadám jak hippík a mám botky a la Louboutin

1. srpna 2012 v 21:17 | WebMiss |  WebMiss
Ahoj,
tak jak jste si užili první srpnový den? Já docela fajn:-) Chci se s Vámi podělit o své zážitky z nedávné doby, protože od neděle jsem nepřidala žádný článek a už mi psaní docela chybělo.
Tak tedy, od pátku se toho událo docela dost - v sobotu jsme se ségrou uspořádaly zápas v Aktivitách v naší obvyklé sestavě, což v praxi znamená, že jsme pozvali kamarády, které známe nejdýl a s kterými jsme sehraní, takže ona svého spolužáka ze školy a já kamarádku co znám od první třídy. A jak jinak, než že jsme je s přehledem převálcovali;) A jelikož odmítali popíjet, tak jsme spolu vypily lahev vína a to grepové pivo od Staropramenu v té velké petce.
Na neděli si nějak nevzpomínám, ale myslím, že byla bouřka a slejvák, takže se nic moc dělat nedalo.
V pondělí- to bylo pekelné vstávání před osmou ráno abych stihla vlak na dámskou jízdu. Takže jsme navštívily pár krámků, kde jsme dělala poradce, knihovnu, kde z 5 knížek, které jsem si chtěla do konce prázdnin ještě přečíst měli pouze jednu. A potom jsme si zaskočily na oběd do vegetariánské restaurace, kde mi došlo, že s copánky, které mám od nedělního rána po celé hlavě vypadám jako praštěná hippie vegetariánka, ale co, svíčková s vegetariánským karbanátkem byla výtečná. Po návratu do rodného městečka jsme ještě kvůli mě navštívily místní Vietnamský obchůdek se vším možným, kde už jsem měla asi týden vyhlídnuté krásnéé boty ve stylu Louboutina- na vysokém podpatku s červenou podrážkou. Sice jsem při jejich zkoušení málem umřela, ale VYPADAJÍ JAKO BOTY OD LOUBOUTINA,takže jsem si je koupila a teď se v nich snažím naučit chodit, i když je to peklo...
Tím můj den ale ještě neskončil! Jen co jsem dorazila dom prozvonila jsem tátu aby vyjel a vyzvedl mě před barákem, protože jsem mu slíbila pomoc při sekání trávy na chatě. Sice mi to chvilku trvalo, ale asi za pět minut už jsem v jiném outfitu stála připravená před domem s hrnkem kafe v ruce. Dobře, zkrátím to, sekačka se rozbila a já se snažila sekat kosou,ale málem mě to zabilo, protože to prostě neumím.
Včera se nic moc nedělo, takže rovnou přejdu k dnešnímu dni. Konečně jsem dočetla Líbáš jako ďábel. Knížka je stejně dokonalá jako film. Chvílemi jsem u ní měla nekontrolovatelné výbuchy smíchu, a hlavně jsem se do ní úplně ponořila. Vždyť její přečtení mi zabralo pouhé 4 dny. Což je vlastně i můj tip pro Vás. Do konce prázdnin zbývá necellý měsíc a tahle knížka Vám ho krásně zpříjemní.
Tak Vám přeju krásný večer, popřípadě dobrou noc. Já se jdu učit chodit v mých nových botičkách a u toho si přelakovávat vlasy, které mi lezou z copánků.