Módní ikona, sexsymbol, idol, první metrosexuál

16. srpna 2012 v 21:39 | WebMiss |  Postřehy Autorky
fotbalista slavný pro svou neskutečně přesnou pravačku, první muž na obálce časopisu ELLE, a v neposlední řadě také manžel a rodič.
A že nevíte o koho se jedná ? Přece o manžela bývalé Posh Spice..

o Davida Beckhama

Pro Ty z Vás, které zajímá, proč jsem se rozhodla napsat článek právě o Davidovi mám jednoduché vysvětlení.
Před chvílí jsem vylezla z vany, kde jsem prolistovala srpnovou ELLE a pročetla článek o Davidovi, který mě doopravdy zaujal, a to nejen kvůli jeho vzhledu, ale také mě příjemně překvapil svým chováním a osobností. Sice člověk z jednoho článku nemůže soudit člověka, ale já se s Vámi chci podělit o pár věcí, které jsem se dočetla a vy už posuďte sami...

Kampaň pro H&M

Nedávným Davidovým počinem je právě propagace kolekce spodního prádla pro řetězec obchodů H&M. V reklamě David upoutá nejen svým potetovaným tělem, ale také svým uhrančivým pohledem...podívejte se sami.


Manželství s Victorií

Dvojice David a Victoria je obdoba amerického páru Brad a Angelina. Oba dva jsou úspěšní a jdou si za svým. David je slavný fotbalista, který dostal i Řád britského impéria, a Victoria je nadějná módní návrhářka. A k tomu všemu spolu mají pár dětí, o které se společně starají.

David jako sexsymbol

I přesto, že David působí sebevědomým dojmem, otázky typu jaké to je být sexsymbolem ho vyvádí z míry a přivádí do rozpaků. Neví jak na ně odpovídat, protože sebe tak prý nevidí.

David jako rodič

Možná, že některé z Vás zajímá jaké by to bylo být Davidem Beckhamem. Mám pro Vás odpověď. Typický den Davida Beckhama vypadá následovně : ráno vstane, připraví snídani pro svoje děti (přičemž každé z nich má rádo něco jiného), odveze je do školy, jede na trénink, potom si dá oběd, jede domů a pro děti do školy. Takže klasický den běžného rodiče. A kromě toho, že je vzorným otcem, je také skvělým manželem. Tvrdí, že alespoň jednou do týdne se snaží mít jeden večer pouze pro sebe a Victorii, aby ho mohli strávit spolu a popovídat si, sami bez dětí. Ale nejen to. Svoji ženu podporuje i v její kariéře.

Názor Bonnie

Samozřejmě, že o Davidovi jsem slyšela už mnohé, ale tenhle článek mě naprosto vyvedl z míry. Myslela jsem si, že se jedná o namachrovaného týpka, který si užívá výsluní...a on nakonec opak bude pravdou. David je ve skutečnosti (aspoň podle ELLE) skromný, stydlivý a naprosto dokonalý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 qweser qweser | Web | 16. srpna 2012 v 21:46 | Reagovat

pekný dess mužu te poprosit prosím o hlas v souteži http://ce-beautiful.blog.cz/1208/sonserials-4-kolo#komentare jméno je qweser-lovci duchu dekuju moc:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama