Narozeniny

30. října 2012 v 0:01 | WebMiss |  WebMiss
Dneska je to přesně dvacet let. Dvacet let, co existuji na téhle planetě. Dvacet let od doby, kdy jsem se poprvé nadechla. Dvacet let od okamžiku, kdy jsem se narodila.Zkrátka a dobře mám dneska dvacáté narozeniny...
A to mě nutí přemýšlet nad tím, co všechno jsem už zažila.
Hned první postřeh: Letos je to snad úplně poprvé, co opravdu nemám chuť to slavit. Vím, že to není zas tak moc, ale je to prvních CET... a prostě nemám náladu to zapíjet.

(zdroj: wiki)

Co všechno se událo

Před dvaceti lety neexistovala Česká republika, nýbrž Československo, a tak jsem prvních pár měsíců svého života prožila ještě ve "staré" republice. Na druhou stranu ale pořád žiji ve stejném bytě, do kterého mě rodiče přinesli z porodnice. Od tří let jsem navštěvovala mateřskou školku, od šesti základku a od jedenácti gympl. Se začátky ve školce úzce souvisí začátek mé taneční kariéry- osm let jsem poctivě chodila na hodiny tance, ale potom jsem toho z nepochopitelných důvodů nechala, a tím se navždy vzdala kariéry profesionální tanečnice. Na gymplu jsem strávila delší dobu než na základce, a taky jsem zažila pořádnou ponorku se spolužáky. V prváku jsem se poprvé zamilovala do toho pravého, se kterým jsem dodnes. Střídavě jsem během osmi let, co jsem chodila na gympl, kouřila a zase přestávala, až jsem toho nakonec úplně nechala. V mém životě se vystřídalo spoustu lidí, ale jen tři v něm opravdu zůstali už od první třídy a dodnes mi na nich záleží a beru je za opravdové kamarády. Za celých dvacet let jsem potkala jediného člověka, se kterým jsem neměla žádný konflikt, ani žádné výtky- bývalou spolužačku, se kterou jsem v kontaktu i teď. Dva roky jsem hrála tenis s trenérkou, abych toho pak nechala kvůli nedostatku chuti hrát turnaje. Prokalila jsem pár nocí, abych zjistila, že ani kocovina, která trvá pár dní, nevyřeší moje problémy. Zvracela jsem, a střídavě nejedla abych si nakonec uvědomila, že rodinu si člověk nevybírá, a musí se smířit s tím co má. Zvládla jsem maturitu a přijímačky a také přežila ve zdraví první měsíc na vejšce. A teď už jen zbývá otázka : co mě ještě potká?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama