Návštěva parfumerie

6. října 2012 v 12:53 | WebMiss |  Postřehy Autorky
Jak voní Chanel No. 5 ? Jak vypadá ve skutečnosti první parfém od zpěvačky Lady GaGa?

Návštěva Sephory

Minulý týden když jsem procházela Arkády Pankrác (ano, je to to nákupní centrum kde se natáčí obchoďák), jsem samozřejmě musela navštívit parfumerii Sephora abych si konečně přivoněla k nové a jedinečné vůni FAME od Lady GaGa. Přiznám se už úvodem, že jsem měla docela obavy, protože jsem si vybavila ty nádpisy článků, ve kterých byla vytištěna její slova o tom, že její parfém bude vonět po krvi a spermatu. Ale naštěstí tak vůbec nevoní. V první chvíli Vás sice zarazí jeho černá barva, protože máte obavy aby Vaše zápěstí nevypadalo jako kdybyste spadla do ropy, ale tyto obavy jsou zbytečné, protože barva na vzduchu opravdu okamžitě zprůhlední. A světe div se, nádherně voní. Byla jsem sama překvapena, když jsem se do jeho vůně zamilovala po prvním přivonění! Takže jsem moc ráda, že od svého prohlášení nakonec ustoupila a raději nechala namíchání ingrediencí na odbornících, neboť voní přímo božsky!

Od Lady GaGa ke klasice jménem Chanel

A nebyla by to návštěva parfumerie s mým ženským příbuzenstvem, kdyby se ihned nechopily papírků a nezkoušely všechny testery, které byly k dispozici. Armanim počínaje, Diorem a Guccim nevyjímaje. A tak jsem se já od LG přesunula ke stojanu s písmenem C, protože jsem si uvědomila, že i přesto kolik jsem toho o nejznámějším parfému světa nastudovala, jsem ho vasltně nikdy nevyzkoušela. Bohužel to nebyl takový zážitek jaký jsem předpokládala, spíš naopak. Ano, je to tak, Chanel No. 5 mi opravdu nevoní... Možná se mi časem líbit začne, ale prozatím musím přiznat, že mě zklamal.

A co napsat závěrem ?
V Sephoře jsme strávily přibližně 15 minut a když jsme odcházely, tak jsme byly obalené v mlhavm oparu od všech parfémů, které moje mamka prostě MUSELA vyzkoušet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama