Opravdu povedený týden

25. října 2012 v 21:54 | WebMiss
Tak a je tu zase další příspěvek z mého studentského života.
Tenhle týden se táhne jako žvýkačka- středeční přednáčka měla snad 24 hodin a ta co následovala měla za úkol z nás všech udělat totální debily, který nemaj na vejšce co dělat, protože nic nevědí. Takže jsem na cestě domů byla úplně vyřízená... Když jsem dojela do městečka, kde bydlím, tak jsem zaskočila k babičce pro batoh, protože ten můj školní (od značky DAKINE) se rozbil a mě už bolí ramena z toho, jak si tahám všechny věci v kabelce. No a pak můj svkělý den pokračoval- ujel mi autobus, protože jel dřív, tak jsem běžela na další stanici, kde mi ujel podruhé a do třetice všeho dobrého mi ujel i další autobus. Tak jsem skončila na autobusáku v půl deváté večer s babičkou v domácím a bez batohu. A co se dalo dělat jiného než si z tašky vyndat jablko a vydat se na cestu domů po svých.
A co čert nechtěl- moje dobíhání autobusů pokračovalo i dneska. Kvůli tomu, že jsou podzimní prázdniny byla ranní bus poloprázdný a jel o pěkných pár minut dřív, takže jsem ho musela dobíhat, abych byla ve škole včas. A když jsem dojela domů, tak jsem si zaskočila do města do papírnictví a pak mi zase málem ujel autobus.... takže už jsem z tohodle týdne opravdu hotová, a jsem moc ráda, že zítra skončí!
Těm z Vás, kteří mají prázdniny závidím a přeju Vám, ať si je pořádně užijete. No a těm z Vás, kteří, stejně jako já, prázdniny nemají přaju hodně štěstí a nebojte- s tím pátkem se poperem a pak už bude víkend!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama