Recenze víkendu

21. října 2012 v 22:28 | WebMiss |  WebMiss
Je neděle večer, já sedím na gauči s noťasem a usínám. Když koukám na předpověď počasí tak mi je jasný, že tohle byl možná poslední teplý víkend. Ale natěstí jsem si ho pořádně užila, tak nemám čeho litovat.
V sobotu se mi vůbec nechtělo z postele, ale když jsem se nakonec v devět ráno vykopala dala jsem si snídani a šla k volbám. Pak jsem absolvovala povinný nákup, při kterém si mamka vzpomněla, že pravděpobodně bude konec světa, a tudíž bychom měly nakoupit úplně všechno. Když jsem dorazila domů, tak jsem si myslela, že bych si mohla s tátou zahrát tenis, ale místo toho jsem s ním absolvovala nákup stavebního materiálu na opravu garáže, ostříhala babičku a letěla domů na oběd, který jsem stejně nestihla. No a pak už mě vyzvedl přítel s jeho mamkou a jeli jsme na chatu opékat špízy, kukuřici a taky jsem dostala úžasný dort, protože za chvilku mi holt bude o rok víc. A taky jsem se totálně přejedla, že jsem ani na nějakou večeři pak neměla chuť. Domů jsem dorazila po šestý, dala si po celém dni vanu s pěnou, při holení nohou jsem si pořezala obě nohy, a akorát jsem si sbalila věci na přespání a zase letěla k příteli, kde jsme uspořádali druhé kolo turnaje v Dostizích a sázkách.

Neděle a pak už zase škola...

Dneska jsem chtěla vstávat podle budíku, protože jsem s sebou měla věci na běhaní, že si s přítelem ráno kousek zaběháme, ale v noci jsem se pořád budila, tak se mi ráno vůbec nechtělo vstávat, ale nakonec jsme přeci jen vstali, nasnídali se u pohádek a vyrazili na ranní běh do slunečného rána. Sice jsme toho moc nenaběhali, ale i tak jsem se docela probrala a pak se ještě osvěžila ranní sprchou. A jak jsem měla tolik síly, tak jsem vytáhla prádlo z pračky a vyvěsila ho na balkon, kde nás za chvilku navštívila přítelova praštěná sousedka a pořád nám cpala něco o svém balkonu a o tom, jak ho má úplně mokrý a špinavý... prostě klasická stará protivná babka, která nemá nic lepšího na práci než všechny pomlouvat a pořád si na něco stěžovat.
Když jsem došla na oběd domů, našla jsem tu jen ségru a polévku z pátečního odpolka, ale lepší než pěstí do oka, že. Měla jsem ještě čas, tak jsem si chtěla dáchnout a dát si odpolední kafčo, ale jen jsem se usadila do křešla a zvonila tu kamarádka s přítelem připraveni grilovat...(zapomněla jsem zmínit, že ségra si koupila plynový gril na balkon). Tak jsem jim pomohla s přípravami na grilování, o kterém jsem skoro ani nevěděla, že bude, a nadlábla jsem se ve 3 odpoledne. Ani mi nestačilo slehnout a byl tu přítel a šli jsme se k němu učit...
No a zbytek už znáte:-)
Já to za chvlku zalomím, tak Vám přeju dobrou noc, krásně se vyspěte a hodně štěstí a síly do dalšího pracovního týdne.
S láskou Vaše Bonnie

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama