Výňatky z deníku

19. října 2012 v 22:03 | WebMiss |  WebMiss

Konečně je pátek!

A přede mnou jsou dva dny volna. Teď jsem dvakrát za sebou vstávala v půl šesté ráno kvůli škole, tak se těším, že se prospím alespoň do osmi! Ale vezmu to hezky od začátku.

Naposledy jsem přidávala info o mém pondělku, a od té doby se toho událo docela dost. Pondělní přednáška byla v pohodě (a trochu nudná),ale přežila jsem jí, a domů jsme jeli společně s přítelem, protože jsme skončili stejně. V úterý jsem měla sraz se ségrou u ní v práci na oběd (měla jsem talíř salátu s nivou, anglickou slaninou a dresingem- a bylo to výborný!) a pak jsem přiběhla do školy minutu před začátkem hodiny a stejně jsem ještě s dalšími lidi čekala na chodbě před učebnou než dorazila Britka, která nás učí angličtinu. Po konci hodiny jsem šla do knihovny, kde jsem měla rozečtenou knížku, kterou jsem stejně nedočetla, protože jsem si střídavě četla a střídavě připravovala na večerní cvičení na které jsem si myslela, že jsem perfektně připravená, ale k tomu se dostanu za chvíli... Asi po dvou hodinách jsem šla naproti příteli k jeho škole a u toho jsem si po telefonu dohadovala praxi v mý bejvalý základce. S přítelem jsem strávila dvě hodiny, protože on pak jel domů a já šla na cvičení, které jsem ZASE ze začátku vůbec nechápala, protože se mnou chodí pár lidí, kteří už měli tu čest, a na nějaký vejšce studovali, takže tématu rozumněli, ale my ostatní - začátečníci- jsme se nechytali. No, přežila jsem to a pak jsem jela domů, kde na mě čekala moje náladová ségra (ještě jsem o tom nepsala, takže jen ve zkratce: moje starší ségra se asi před půl rokem rozešla se svým přítelem, a vrátila se zase zpátky domů k nám, a i když už to je docela dlouho co spolu nejsou, pořád se z toho tak úplně nedostala, takže je náladová, občas protivná a hlavně má hrozné tendence nám všem radit jak žít, s kým trávit čas, co dělat a podobně... prostě mě to vytáčí, protože mám radši klid a svojí postel, a svůj pokoj, svůj stůl s VOLNOU pracovní plochou....ale teď nic z toho nemám, v našem společným pokoji jenom přespávám a jinak jsem v obýváku, protože 90% území NAŠEHO SPOLEČNÉHO pokoje zabírají její věci). Omlouvám se za to rozepisování, ale snažím se na ní zvyknout, ale po tak dlouhý době co byla pryč jsem si prostě zvykla na určitý koncept a ona mi ho teď narušuje a já lituju toho, že jsem nešla na jinou školu, nebo aspoň někam na privát. Každopádně úterní večer byl docela na pohodu a pak přišla středa... to znamená 3 hodinová přednáška bůhv o čem- bohužel nemám páru o čem to ten kluk u tý tabule mluví, protože si povídá víceméně sám se sebou, a když se nás zeptá na dotazy, tak mu TI zkušení, kteří už něco studovali odkejvou, že všemu rozumí a on jede jako formule dál. Naštěstí pozitivní věc na tom celém dni byla společná cesta s přítelem domů.

A jak probíhal čtvrtek a pátek?

Jak už jsem se zmiňovala v úvodu, ve čtvrtek a v pátek musím kvůli škole vstávat v půl šesté ráno a pros spáče jako jsem já to je prostě a jednoduše peklo. Navíc když čtvrteční ranní hodina je celkem nezáživná a já mám tendenci usínat na lavici. Díkybohu druhá část hodiny byla zábavnější než ta první, tak jsem aspoň neusnula. Po konci hodiny mi zbývalo docela dost času než mi jel bus, tak jsem šla s kamarádkou přes město a ona se mnou pak přes půl hodiny čekala na autobus. Doma jsem (jak jinak) usnula u dílu White Collar, dala si oběd, zaskočila si dohodnout tu praxi do školy a potom jsem si dělala nějaké věci do školy- jako například třídění tý hromady papírů, na které si všechno píšu a taky přepisování nějaké látky do sešitu. To mi tak akorát vystačilo na tu část dne, kdy mám čas mezi přednáškami, a chvíli před tím, než jsem se začala chystat na cestu do školy tu ještě zazvonil pošťák se sluchátky, které jsem dostala jako dárek k založení studentského konta. Pak jsem jela do školy, nějak jí zvládla, potom mi ujel bus i tramvaj, tak jsem se prošla až na autobusové nádraží a aspoň jsem měla jistotu, že si sednu.

A dnešek?
Ráno jsem se UŽ ZASE vzbudila dřív než začal zvonit budík a jela jsem zase na sedmou. A aby toho nebylo málo- ještě mě hned první hodinu čekala písemka, kterou jsem docela zvorala. Hned po týhle hodině jsem měla hodinu a půl volno, tak jsem si aspoň zařídila tu praxi i ve škole a pak jsem s kamarádkou courala po městě, snědly jsme si sváči a společně vyrazily na poslední hodinu!!
No a zakončení?
Po hodině na mě čekal přítel, skočili jsme si na pár cheeseburgerů a jeli domů, kde jsme si dali chvilku veget, šli se projít a učili se- pravděpobodně se teď stane z učení náš nový koníček.
A to je vlastně všechno- teď tu sedím úplně vyčerpaná na gauči a jdu spát.

S láskou
Bonnie


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama