Květen 2013

Pátek

31. května 2013 v 11:28 | Webmiss |  WebMiss
Krásné dopolko,
taky jste unavení a nepoužitelní a cítíte se jako počasí za oknem? Taky se Vám nic nechce a máte v pondělí zkoušku? A taky jste naštvaní, že je posledního května a venku je deset stupňů?
Takhle nějak se mám od rána... Štve mě počasí, nechce se mi učit a začínám zase prokrastinovat-klasika. Od začátku zkouškového jsem si stihla už vyrobit tílko, dokoukat všechny díly Cougar town, vyrobit si pizzu, upéct muffiny, shlédnout Imaginaerum,... a skoro nic se nenaučit.

Scrubs versus Cougar town

30. května 2013 v 11:05 | Webmiss |  Recenze
Nedávno jsem začala kromě Cougar town sledovat i Scrubs. A je to vlastně podobné jako sledovat Cougar v nemocnici. Ellie, kterou znám z Cougaru jako arogantní manželku Andyho, která nemá ráda lidi se ve Scrubs proměnila v exmanželku doktora Coxe. Podivín, se kterým se parta z ulice potkala na Havaji, se objevuje ve Scrubsech jako Ted, aneb stejný podivín jako v Cougaru. Julesin otec se ve Scrubs proměnil v zákeřného primáře Kelsa, Julesina psycholožka v pacientku a Tom je opět doktor. A co mají kromě stejného hereckého obsazení Cougar Town a Scrubs společné? Oba seriály jsou zábavné, vtipné a někdy naprosto šílené.Zkouškové

30. května 2013 v 9:13 | Webmiss |  WebMiss
Dobré ráno.
Tak v pondělí to vypuklo-zkouškové. Letní semestr mi strašně rychle utekl a já zjišťuji, že skoro nic neumím, ale nejsem dost silná na to, abych se dokopala do učení, takže většinu dne víceméně proflákám. Naštěstí mi už ale zbývají jen tři zkoušky, protože jednu mám už úspěšně za sebou. tak mi prosím držtě pěsti.
A mám pro Vás zajímavé odhalení týkající se jídelníčku vysokoškolandy během zkouškového. Tím, že většinu dne trávím doma kvůli učení (a taky kvůli počasí), mám pořád chuť někde něco hledat k snědku a pochomejtat se po kuchyni a něco si kuchtit. Takže v úterý, když jsem dorazila ze zkoušky, uvařila jsem si špagety s rajčatovou omáčkou, upekla plech muffinů, k večeři uvařila Ďábelskou topinku, ale bohužel bez masa, a taky jsem zadělala těsto na pizzu podle Emanuela. A včera jsem si pochutnávala na muffinách, na popcornu, na dalších topinkách, na salátu, na olivách, na tvarohu s pažitkou, samozřejmě na kafíčku a v neposlední řadě také na čaji. A dneska se už nemůžu dočkat oběda, protože si udělám pizzu se vším všudy.
Tak pěkný den Vám přeju.
Bonnie


Imaginaerum

28. května 2013 v 15:01 | Webmiss |  Recenze
Celovečerní film podle námětu Tuomase Holopaniena, člena finské kapely Nigtwish. Zní to zajímavě, že? Natočit film a ještě vydat stejnojmenné album.

Příběh

Celý film vypráví o starém hudebním skladateli, který leží v nemocnici na smrtelném loži a ve snech se vrací do svého dětství a přehrává si celý svůj život. Jelikož jeho fantazie je mnohem v lepší kondici než jeho pamět, není si zcela jistý co je realita a co sen.

Recenze

Na film Imaginaerum jsem se velmi těšila. Podle traileru jsem soudila, že to bude strašidelná podívaná s hudbou od Nightwish, a dohromady to vytvoří horor ve stylu Tima Burtona. A vlastně jsem nebyla tak daleko od pravdy. Scénář i zpracování je přímo skvělé. Kamera úžasná, triky báječné, příběh zajímavý. Celý film se odehrává v takovém záhadném, možná až potemnělém duchu, kdy se snažíte oddělit realitu od smyšelenek. Ve filmu uvidíte nejen strašidelného sněhuláka, který jako by vypadl z Burtonovy Nightmare before Christmas, ale také pár francouzských vojáků, kteří jsou z celého filmu úplně nejsuprovější. Samozřejmě nechybí ani cirkus, který svou zvráceností připomíná spíš panoptikum. Zkrátka a dobře, film je přesně takový jako hudba od Nightwish. A jediná výtka, kterou si prostě nemůžu odpustit je Anettin zpěv-nemám ho ráda. Je moc uječený a mnohem víc by se mi do filmu hodil zpěv Tarjy.

Zajímavosti

Režisér Stobe Harju pojmenoval hlavní postavy podle členů kapely, sice s tím nesouhlasili, ale mě se to zdá jako dobrý nápad. Mimochodem ve filmu také všichni členové vystupují.
Film se měl původně jmenovat Imaginarium, ale kvůli problémům s autorskými právy, které by mohly nastat, tvůri trochu poupravili název.
Klip Storytime vyobrazuje přípravy filmu a také z jeho natáčení.


Melancholická sobotní nálada

25. května 2013 v 10:10 | Webmiss |  WebMiss
Ahoj.
Jak se dneska máte? Mně už skončil zápočtový týden a čeká mě jen zkouškové, ale že bych měla dobrou náladu, to se říct opravdu nedá. A tohle je spíš vypsání se do deníku, než zajímavý článek pro čtenáře.
Dneska ráno jsem se probudila ve staronové posteli, kterou nám mamka sehnala (mně a ségře) a má z ní mnohem větší radost než my dvě. Ano, je sice dřevěná a ne dřevotřísková, na které jsem spala až doposud, ale má tak měkké matrace, že můj zadek spí níž než zbytek těla a jsem akorát celá rozlámaná. Ale mamka plesá štěstím, že to je ta nejlepší postel jakou jsme mohly mít, a že měkké matrace jsou skvělé a tak dále. Další věc, která mě už od rána stihla rozčílit je mamčina posedlost nakupováním. Ráno byla s přítelem nakupovat a vrátila se se se šesti taškami, a to i přesto, že máme plnou lednici jídla... prostě hrůza. A další věc? Ano, už vím, tatínek. Myslela jsem, že bych s ním něco dopoledne podnikla, ale je v práci a pak půjde fušařit, protože jsme cituji : " Moc chudí na to, abychom si zaplatili zedníka." Ale můžu mu pomoct, skvělé. Vážně skvělé. Kdybyste ho totiž znali, věděli byste, že je strašný perfekcionista. Radši si bude stavět všechno vlastníma rukama a zabere mu to dvacet let života, místo toho aby si sehnal zedníka a třeba si užil hezkého bydlení dřív než umře. A další věc... nen neí chudý, nebydlí na ulici, má práci, má skvělou mámu, přítelkyni a dvě děti. Kdyby byl chudý tak bydlí na ulici a je sám.
Aneb někteří lidé jsou pro mě prostě nepochopitelní...
Tak Vám přeju krásný víkend, já se budu rochnit ve své melancholické náladě a třeba se z ní vyspím...

Nemám postel

19. května 2013 v 23:13 | Webmiss |  WebMiss
A je to zase tady. Neděle večer. Konec víkendu a začátek povinností. Ale popravdě řečeno, já nad učením strávila víceméně celý víkend. Sice jsem byla u svého přítele, ale žádné romantické procházky v dešti, ani při měsíčku se nekonaly. Většinu víkendu jsme totiž doopravdy proučili, protože se blíží zkouškové a před námi je zápočtový týden. Ale pojďme se posunout k té nejzajímavější části víkendu-k dnešnímu odpoledni, kdy jsem dorazila domů a zjistila, že neám postel. Mamka se toiuž rozhodla, že mně a ségře pořídí nové "letiště", sice ne nové, ale novější než naše postele, které jsme měly z dob komunismu. Samozřejmě, že nám o tom řekla, ale tu část, kdy odstěhuje i matrace a nechá nám uprostřed pokoje holé místo, které působí opravdu moc a moc divně, jaksi vynechala. Takže tu sedím na rozloženém gauči a chystám se jít na kutě. Doufám, že postel nám přijde co nejdříve, protože nemít postel je pro běžného člověka jako přijít o nohu.
PS: Dneska jsme se ségrou dokoukaly čtvrtou sérii Upířích deníků a nemůžeme se dočkat října, kdy vyjde pátá série.
PPS: Mám pocit, že jsem úplně nepochopila úplný závěr Deníků (scéna Silas vs. Stefan), takže pokud se mezi Vámi najde nějaký fanda Ddeníků, který to pochopil na 100%, dejte mi prosím vědět, ráda bych se dozvěděla v čem celé kouzlo nebo záhada spočívá.
Dobrou noc
S láskou
Bonnie


Projekt 365

18. května 2013 v 11:28 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Tak už i ke mně se donesly zprávy o Projektu 365. Jedná se o zachycování vzpomínek z každého dne pomocí fotoaparátu. Tudíž s sebou nosíte každý den fotoaparát a snažíte se jednou fotografií zachytit to nejdůležitější, nebo nejzajímavější, co se Vám ten den stalo. Tento projekt vznikl v roce 2004 a jeho autorem je Taylor McKnight. Zjistil, že touto metodou si nejen zachová v paměti ceý rok, ale také si ujasní co je v životě důležité.
Tak na co ještě čekáte? Popadněte foťák a vyrazte do světa zachycovat na fotky Vaši budoucnost.
S láskou
Vaše Bonnie


Achjo

14. května 2013 v 22:36 | Webmiss |  WebMiss
Ahoj, tak jak se dneska máte? Já se dneska dozvěděla výsledky pondělního testu, z kterého jsem měla strašné nervy, protože to je pokračování předmětu ze zimního semestru, který jsem neudělala. Takže jsem šla psát zápočťák vynervovaná jako prase a před chvílí jsem zjistila, že to nemám. Ano, mám ještě druhý pokus, ale prostě na to nemám nervy. Celý semestr jsem poctivě chodila na všechny přednášky a na všechna cvíka, a lidi, kteří tam nechodí a kašlou na to, to dají a já ne. Co je v tom za spravedlnost? Ano, nic. Vůbec nic.
Tak dobrou noc:-) Zítra mě čeká další test, ale raději jdu do postele, protože se mi do té hlavy stejně už nedostane.

One way, or another

13. května 2013 v 20:31 | Webmiss |  Party time
Dneska je příšerný den. Sice je teprve pondělí, ale už mám za sebou dva zápočtové testíky, a ani z jednoho nemám dobrý pocit, takže se obávám toho, že je budu muset příští týden psát znovu. Ale co nadělám. Před půl hodinkou jsem dorazila domů, dala si sprchu a asi si něco pustím, protože mi třeští hlava z nervů a k tomu něco zakousnu, protože mám hlad. A jelikož si potřebuji spravit svoji pochmurnou náladu, není lepší recept, než pustit si nějakou optimistickou písničku. Já právě poslouchám píseň One way or another od skupiny One direction. Sice je moc neposlouchám a znám od nich asi jendu, nebo dvě písnčky, ale tenhle klip je tak skvělý, že mě dá trochu do pohody a nejsem jen uzlíček nervů. Takže jeslti jste ve stresu, učíte se na maturitu, na zápočty, nebo jen tak nemáte co dělat- mrkněte na něj. Je to sranda :-)Další úryvky z deníku

9. května 2013 v 20:36 | Webmiss |  WebMiss
Tak jsem zase zpátky děcka. Dneska jsem jela do školy jenom na spinning, který byl dost zabijácký, protože jsme jely hodinu v místnosti, která byla celý den zavřená, takže už po pěti minutách ze mě lilo jako z konve. Do toho tři písničky s pořádnou dávkou kliků a dvě písničky plné sprintů. Takže po hodině jsem vypadala dost vyřízeně, a taky jsem se tak cítila. To sice nic nemění na tom, že bych chtěla být lektorkou spinningu, ale došlo mi, že bych měla začít pořádně makat na zlepšení své fyzičky. To znamená začít se věnovat víc jízdě na kole, běhu, nějakému tomu posilování abych měla krásné tělo a tak vůbec. Tak mi držte pěsti, asi budu potřebovat stádo volů, aby mě do toho dostrkali, protože jsem dost líná, ale jakmile s edo otho pustím, tak by to snad mělo jít samo.

Jsem normální holka?

9. května 2013 v 12:42 | Webmiss |  WebMiss
Před pěti lety, v době kdy jsem ještě chodila na gympl a bylo mi patnáct, jsem koukala na Sex ve městě. Viděla jsem všechny díly všech sérií a měla jsem ho ráda. V současnosti, kdy mi je dvacet, mám vztah a jsem (spíš bych měla být) dospělá, jsem pořád tam kde před pěti lety. Tedy jen teoreticky. Koukám totiž znovu na Sex ve městě. A po každé epizodě přemýšlím sama nad sebou. Jsou postavy v tom seriálu praštěné, nebo jsem praštěná já? Je normální mít miliony párů bot, neumět vařit, nechtít mít trvalý vztah, zajímat se jen o módu, být náladová a naprosto sobecká? Mám ráda boty, mám možná víc párů bot než je nezbytné, ale nechodím na podpatcích, spíš jsem ten typ holky, které se podpatky líbí, ale neumí je nosit, takže upřednostňuje pohodlí tenisek. Ráda vařím a peču. Baví mě hledat nové recepty a snažit se zlepšovat v kuchyni. Ano, občas si prolistuji nějaká módní časopis, ale nekupuji si značkové oblečení, ani se neřídím módními trendy. Občas jsem sice náladová, ale snažím se být hodná k lidem které mám ráda a naučila jsem se omlouvat, pokud na ně vyjedu. A také nemyslím jen na sebe. A šminky? No moc jim nerozumím, moje neoblíbenější kosmetika je krém v obrovském balení, který mi jako jeden z mála nepůsobí vyrážku a také parfém FAME. Slovům jako podkladová báze, sérum, bronzer a podobně nerozumím. A ještě jedna věc, kvůli které mě asi budete nenávidět-nejsem tlustá, vím to o sobě, a taky si na sobě neumím hledat chyby, tak jak to umějí ostatní holky. Tak co myslíte, jsem normální holka?Here´s to never growing up

9. května 2013 v 11:01 | Webmiss |  Party time

Avril Lavigne vydala nový singl a doplnila ho i videoklipem. Píseň se jmenuje Here´s to never growing up a sama Avril prohlašuje, že když ho psala, přemýšlela o tom jaké to bylo, když byla mladší. To je také jeden z důvodů proč se videoklip odehrává na maturitním plese. Zajímavostí je, že ona sama na svém maturiťáku nebyla, takže prakticky je to její první maturitní ples. Inu, tak to bývá, když člověk v 16ti opustí rodné město a vydá se za dobrodružstvím. Ale tak či tak, Avril vypadá v klipu šťastná a i text písničky je optimistický. A ještě mě tak napadá, i přesto, že je Avril je 28 v klipu vypadá maximálně na dvacet, takže uvěříte tomu, že jde o mladou dvacítku, která si užívá svůj maturiťák.

Přesvědčte se sami :

Asi jsem ASOCIÁL

8. května 2013 v 22:16 | Webmiss |  WebMiss
Miluju soukromí. Mám ráda svůj klid. Zbožňuju svůj osobní prostor a občas vyšiluji, když mi ho někdo naruší, ale nahls neřeknu ani ň. Zejména proto, že poslendí dobou mě rozčilují mí blízcí. Občas si zkrátka pomyslím, že jsou příšerní. Jsem háklivá na to, když jsem u ntb, píšu si s přítelem a dělám si "svoje" a najednou se ke mě přikloní ségra a začne si třeba číst se mnou na onadnes, nebo si požádá abych jí nějaký článek rozklikla. Popřípadě mě vytáčí, když si na chvíli odskočím, notebook nechám jak je, a když se vrátím, tak najdu sis, jak si brouzdá vesele po netu. Ano, vím to o sobě, jsem příšerná, ale vždyť se může zeptat a slušně poprosit. Taky jí nechodím na její počítač, nebo nedělám věci bez jejího dovolení. A je mi jedno jak moc dětinsky se chovám. Je to přeci součást slušného vychování, a ani fakt, že je moje sestra ji přece neopraňuje aby chodila bez mého svolení na můj počítač a navíc (to mě extrémně čílí) se neodhlašovala ani na mailu, ani na facebooku. Zkrátka a dobře v některých věcech mám ráda odstup od lidí. Například jsem ráda sama, když si pracuji na notebooku, nebo taky ráda usínám na své posteli a rozčiluje mě, když se v noci vzbudím a ségra spí na mé posteli a já nemám šanci se otočit na druhý bok, i když mám křeče v rameni, a musím prostě zůstat v poloze, ve které jsem. Pravděpodobně si říkáte, že jsem nensesitelná malá dilinka, ale věřte mi, že pokud si zvyknete na určitý standart (v mém případě to znamená, že jsem měla 7 let soukromí a pokoj, ve kterém bylo uklizeno a já se v něm cítila příjemně-v současnosti v něm jenom přespávám a veškerý svůj volný čas trávím mimo něj), tak je zkrátka obtížné si zvykat na to, že Vaše soukromí se ztenčí asi o 200%.

Aaaa.... konec svátku!

8. května 2013 v 21:03 | Webmiss |  WebMiss
Tak jsem si myslela, že když budou dva dny volna v týdnu, tak mě to vůbec nijak neovlivní, ale ono ehjle, samozřejmě, že mě to úplně zrušilo. Teď mám pocit, že je dnes neděle. Ano, sice mám zítra jen hodinu spinningu, ale stejně se mi tam nechce - půl hodiny strávím na cestě tam a půl na cestě zpátky, ale co by člověk neudělal pro spinning, že. Ale zpátky k dnešnímu dni. (Moje zmatenost se zatím nějak vyřeší sama). Jelikož předpověď počasí pro Českou republiku v poslední době moc nefunguje, bylo dneska krásně, žádné slibované bouřky, ani deště nenastaly, tudíž byl ideální den na první letošní projížďku na kole. Samozřejmě nic krutého jako celodenní výlet po horách, ale pomaloučku polehoučku výlet po blízkém okolí, při kterém člověk popadá dech v kopci, ale zato si o to víc užívá šlapání z kopečka. S přítelem jsme vyrazili nějak odpolko a jeli asi dvě hodinky. Samozřejmě bychom to nebyli my, kdyby se nám nepřihodilo něco praštěného, nebo vtipného. Věc se má tak, moje kolo od loňského roku stávkuje. Je mu už dvacet, takže se pomalu odebírá do předčasného důchodu, a protože jsem neměla nervy na to, že převodovka si funguje kdy se jí zachce, a já pak tahám sebe a kolo do kopce na sedmičku, rozhodla jsem se poprosit mamku, jestli by mi mohla půjčit to svoje. Samozřejmě v ceně měla nafoiuknutí a řádnou péči. Tak se teda stalo, že jsme vyrazili na cestu. Už v prvním kopci dolů jsem zjistila velmi zajímavou věc-i přesto, že jsem držela obě brzdy, kolo jelo dál. Takže na prvním odpočívadle mi přítel brzdy utáhl. Přibližně o minutu později mi ale spadl blatník. Tak jsem se vrátila, blatník se nasadil kam patřil a konečně se mohlo jet. Zbytek cesty už probíhal víceméně v klidu, až na konečnou část cesty, kdy mi opět spadl blatník, ale už to nebylo tak překvapivé jako poprvé. Po návratu domů jsem si dopřála sprchu a teď musím konstatovat, že jsem opravdická bábovka všech bábovek, protože mě teda pěkně bolí nohy, a to jsme toho zase nenajeli tolik abych byla vyřízená. Tudíž musím začít něco dělat! Přece mě nevyřídí první jarní kolování!

No school today

7. května 2013 v 9:56 | Webmiss |  WebMiss
Dobré dopolko:-)
Jelikož je zítra Státní svátek, tak se vedení školy rozhodlo, že nám dá volno i dneska, což znamená, že jsem nemusela vstáva v půl šesté ráno a jet do školy, kde bych proseděla 4 bloky přednášek a přišla domů úplně vyšťavená. Jenže bych to nebyla já, kdybych si nedala budík na sedmou a nevylezla před osmou s myšlenkou toho, že místo lenošení strávím den přípravou věcí do školy. A tak tu straším od osmi od rána, poklidila jsem si trochu věci, které jsem včera nestihla uklidit, počítám příklady do semestrálky, nalakovala jsem si nehty, sebrala prádlo ze sušárny a taky svému obličeji dopřála pečující masku. Už jen várku cvičení s Cassey a můžu pokračovat v učení.
Tak pěkný den, snad nebude moc pršet.
Bonnie
What the f*ck?

5. května 2013 v 22:17 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Opravdu? Naprosto vážně? Jako doopravdy? V nedávné době otřásla médii "šokující" zpoveď amerického hráče NBA. V rozhovoru pro časopis Sports Illustrated se otevřeně přznal k tomu, že je gay. A jaká byla reakce médií? Pro mě naprosto škoující. Snad ve vše sportovním pořadech na světě se o tom zmínili-je to přeci naprosto neuvěřitelné, že po naší Zemi chodí profesionální hráč basketbalu, který je gay. Někteří trenéři prohlásili, že gayové by měli dělat balet a ne se fušovat do sportů jako je basket, fotbal, či hokej. Ale já nedokážu pochopit, co je na tom tak divného. Co je vůbec komu do toho s kým spíte? Je to Váš skoukromý život a nijak to nemění Vaší osobnost. Vždyť po naší planetě chodí miliony gayů a lesbiček a jsou to lidé jako my. Copak můžeme prohlásit, že Freddie Mercury byl špatný zpěvák, jen kvůli tomu, že byl gay? Nebo, že Martina Navrátilová je špatná tenistka kvůli tomu, že je lesbička? Možná, že jsem jen vyrostla v jiné době a jsem víc otevřená k sexuální orientaci a dalším věcem, a v současné době mezi námi žije ještě dost staromilců, kteří nedokáží pochopit, že muž nemusí mít rád jen ženy, a žena muže. Ale proboha, proberte se lidi, to, kdo se Vám líbí, přece nijak neovlivní to, jaký jste člověk.

A zase další víkend v pr...

5. května 2013 v 22:02 | Webmiss |  WebMiss
Achjo, tak je zase neděle večír. Víkend mi utekl jako voda a vůbec se mi nechce zítra zase do školy. Sice bude zase ve středu volno, ale stejně. Alespoň, že víkend jsem si užila. Počasí bylo docela pěkné, strávila jsem celých 48 hodin s přítelem a užila si to s ním. Koukaly jsme na Cougar town (spíš jsme během večera shlédli ai pět dílů), hráli jsme ping-pong (i když vítr byl dost proti), stavili jsme se na pouti koupit si cukrovou vatu v kyblíku (ještě mi kousek zbyl), a samozřejmě nejhezčí část celého víkendu bylo společné usínání. Říkejte si co chcete, ale není nic hezčího, než usínat v náručí někoho koho milujete.
A co říct závěrem ?
Hodně síly do nadcházejícího týdne.Zubařka, písemka, spinning

2. května 2013 v 21:36 | Webmiss |  WebMiss
Už jenom jeden den školy! A pak? Přece víkend! Joo! A jak probíhal dnešní den po dnu volna? Hrůza. Ráno jsem byla u zubařky na pravidelné prohlídce, a vím, že jsem strašný strašpytel, ale byla jsem naprosto vynervovaná z toho, co mi bude dělat se zuby. Naštěstí to dopadlo dobře, prohlídka trvala asi dvě minuty a ještě jsem byla pochválena. Takže ta nejhorší část dne byla za mnou. Potom jsem jela do školy, kde jsem si nejdřív zašla s kamrádkou na oběd do Menzy a pak hurá napsat písemčičku. Z pěti úkolů jsem udělala čtyři, takže doufám, že to mám. Jenže tím hodina neskončila a já musela ještě víc jak hodinu vytvářet nějaké grafy a tabulky v Calcu, což mě, nechápu proč, příšerně vyřídilo. Naštěstí už mě čekal jen blok volna a potom hodinka spinningu, kterou jsem přežila, ale hudba byla naprosto mimo můj oblíbený hudební styl. Proto jsem byla celkem ráda, když jsem seděla v autobuse směr domov, kde na mě nikdo nečekal, jenom miska rizota a počítání příkladů.
Tak dobrou noc, hodně síly do posledního všedního dne v týdnu a pokud maturujete, tak hodně štěstí.
S láskou
Bonnie


První Máj

1. května 2013 v 14:22 | Webmiss |  WebMiss
Déšť, zima, hromada lidí, vítr,... asi takhle vypadaly moje včerejší Čarodějnice. Po šesté jsem šla k příteli, kde jsme vyráběli lampiony z pečícího papíru a vymýšleli vlastní ilustrace. Kupodivu nám výroba zabrala přibližně dvě hodiny, takže jsme nic jiného nestihli a šli jsme rovnou k průvodu. Sice jsme se k němu nepřipojili, ale zato jsme si udělali svůj vlastní. Ruku v ruce s deštníkem nad hlavou a každý se svým lampionem v ruce jsme se šli projít a potom společně shlédli ohňostroj. Byl krásný. Nejvíc se mi líbily zlaté točící se spirálky a také zlaté stékající květiny. Ale i přes nepřízeň počasí a přes to, že jsme přišla domů celá mokrá, se mi letošní Čarodějnice moc líbily. A navíc jsem zjistila, že pouť u nás bude až do konce týdne, takže doufám, že se počásko trochu umoudří a třeba se objeví i trochu slunečních paprsků na obloze a já si budu moc vychutnat cukrovou vatu a kyselé pásky, plus čerstvě vykupaný popcorn!
S láskou
Bonnie