Ze života Bonnie

2. července 2013 v 14:28 | Webmiss |  My Fitness Diary
Tak už jsou tu oficiální prázdniny pro všechny studenty. Počasí zatím vypadá docela dobře, takže všechno je jak má být.
Od posledního příspěvku se toho moc nezměnilo-v září půjdu znovu na jednu zkoušku, takže mi to dává táta sežrat, ale kredity mám, takže jsem v klidu a nenechávám se jím rozhodit. Taky jsem byla na poslední zumbě, která byla laděná tématicky (téma bylo Výlet do budoucnosti), takže jsme si se sis oblékly pytle na odpatky, namalovaly si obličej barvami na tělo a ještě s jednou kamarádkou vyrazily. A kamarádka vyhrála permanentku na 20 lekcí za nejlepší masku:-).
V sobotu večer jsem si vyrazila do kavárny a na taneční zábavu abych pořádně oslavila neúspěšnou zkoušku a příchod prázdnin. Ve čtyři jsem šla spát a v neděli koečně shlédla Bídníky, o kterých samozřejmě napíšu článek.
A hlavní věc, o které jsem se chtěla zmínit, včera jsem vyrazila s mamkou do města a kromě jiného jsme koupily takový ten obal na kapesníčky ze dřeva. Jsem strašně ujetá na různé bytové doplňky, takže jsem ho vyfotila abych se s Vámi o něj mohla podělit.


Tak co na něj říkáte? Koukala jsem po nich i na Fleru a v Jysku, ale nakonec jsme ho koupily v nějakém malém krámku s nábytkem a výrobky ze dřeva, který máme pod sídlištěm a ve kterém jsem byla poprvé v životě.
No a odpolko jsem vyrazila s přítelem a jeho mamčou na kolo a večír nás vzala na véču na moje nejoblíbenější jídlo na světě-na sushi.
Tak asi tak, krásné prázdniny a užívejte počásko :-)
Bonnie


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama