Říjen 2013

Zprávy od Bonnie

30. října 2013 v 12:10 | Webmiss |  WebMiss
Jak se máte? Já mám dneska narozeniny a při té příležitosti jsem se rozhodla přidat nějaký ten článek. Mám super zprávy, tak se o ně musím s někým podělit!
Minulý týden jsem si vyrobila dýni k oslavě Halloweenu a je mi úplně jedno, že nebydlím v USA, vydlabaná dýně se mi totiž líbí a na balkoně se v noci krásně vyjímá! Také jsem zažila nejlepší koncert mého života-Kryštof! Richard Krajčo je úžasný šoumen a i zbytek skupiny je báječný. Během koncertu na nás padaly barevné papírky, balonky a Richard si šel i zaplavat do publika. Sice mě mrzí, že jsem nechytila jeho tričko s nápisem Kryštof, ale zase mám podpis od všech členů a těším se na jejich další koncert. No a po koncertu následovala after party v jedom klubu, ale hráli tak příšerně, že jsme odešly asi po hodině křepčení. A o víkendu jsem měla rodinnou oslavu s baičkou a dědou a potom ještě partičku Bang! s kamarády. Sečteno podtrženo, byl to skvělý víkend, a i když jsem se vykašlala na věci do školy a dodělávám je od včera, jsem ráda, že jsem zažila tak skvělý koncert a takový pohodový víkend.

Víkend

20. října 2013 v 22:59 | Webmiss |  WebMiss
Jo, tak to nějak nevyšlo...přes víkend jsem nepřidala ani jeden článek, ale to nevadí, jdu to napravit.
Páteční večer jsem strávila s přítelem, mojí kamarádkou a jejím novým přítelem hraním her a popíjením vína. Hráli jsme Party alias, což je vlastně vylepšenější verze Aktivit. Domů jsem přišla o tři hodiny dýl než jsem si myslela, ale to mi nijak zvlášt nevadilo. V sobotu jsem hlídala byt, protože měli přijít řeemslnící aby nám seřídili okna. Takže jsem dopo stěhovala nábytek a odpo čekala. No a večer jsem šla k příteli, kde jsem přespala a vrátila se na dnešní oběd. Odpo procházka při které jsem narazila na kamaráda se kterým jsem se neviděla přes rok, což je zvláštní protože od první třídy jsem s ním chodila do školy a oddělila nás vlatsně ža vejška, takže jsme si dohodli nějaký sraz. No a večer jsem vyrazila k babi, protože je nemocná a rtaky jsem chtěla vidět tátu. A tím se dostávám k večeru, což je víceméně ještě teď.
A abych nebyla tak stručná tak chci zmínit mírné rafnutí se s přítelem. Na FB přibylo asi milion fotek z akce na které byl. S kamarády, které neznám a nikdy znát ani nebudu, protože to je nějaké za**ané pravidlo ašeho vztahu-já ho seznámila se všemi mými kamarády a beru ho s sebou na akce (viz pátek), ale on mě za celo dobu našeho chození (a je to sakra dlouhá doba) nevzal nikam s těmi svými. A přitom já jsem ta, která nevěří lidem a nemá narozdíl od něj 300 přátel (samozřejmě těch na FB). Ale to je fuk. Jde mi o to, že když jsem na ty fotky koukala tak mi přišlo, že to musela být skvělá akce. Vypadal tak šťastně a nadšeně, což mi nepřijde když je se mnou. Možná za to mohly ty slečny, se kterými tam byl, nevím. (Ale nejsem ta holka která doma sedí na telefonu a čeká na kařdý telefon, prostě jedeš pryč-fajn, zavolej až budeš doma a budeš se chctít vidět). Možná kamarádi. Možná samotná akce. Nevím... Ale když jsem si ty fotky prohlížela, uvědomila jsem si, že já s ním žádné takovéhle zážitky nemám, protože nemáme žádný společný koníček. Možná, že náš vztah drží kvůli tomu, že jsem šla (kvůli němu) na školu kam jsem ani nechtěla, ale věděla jsem, že budu s ním (což s mým rozvrhem na zimní semestr vlastně neplatí). Zkátka mi jde o to, že nevím co nás drží pohromadě. Můžeme být spolu, když nemáme ani jeden společný zájem? Já jsem spíš na pohyb a on na něco úplně jiného. Nikdy jsme spolu ještě nebyli na splečný dovče, ani na na víkend jsme spolu nikam nejeli. Nevím jestli to je i kvůli tomu, že bychom se neshodli na místě a na aktivitě, nebo prostě hluboku uvnitř víme, že to nechceme. Ale je vůbec možný být s někým kdo je tak rozdílný? S někým, koho v týdnu potkáváte a trávíte spolu čas, ale na úkor toho co jste chtěli? Má tenhle vztah nějakou delší budoucnost? Nebo se rozbije v okamžiku kdy dostudujeme a zjistíme co chceme dál?

Novinky ze světa

18. října 2013 v 12:19 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Dobře, sice jsem říkala, že přidám články až o víkendu, ale rozhodla jsem se něco stvořit už teď. Původně jsem si chtěla jít sníst oběd, který jsem si připravila, ale pak jsem nějak myšlenkami odskočila a napadlo mě pár věcí, které se za poslední dobu staly.
Lady GaGa mě naprosto uchvátila svojí písničkou Applause, na kterou moje trenérka POP Pilates Cassey Ho vytvořila skvělý workout, takže dva v jednom-super fyzička a příjemný poslech. Dál tak/ Lady GaGa hraje v novém Rodriguezově filmu Machete Kills, sice nevím jestli se na něj podívám, protože to je klasický film ve stylu Rodriguez-Tarantino, což znamená krev, krev, vtipný hlášky a krev. Každopádně jsem chtěla zmínit písničku, k příležitosti tohoto filmu a to Aura od Lady GaGa, na youtube je video s ukázkami z filmu doprovázené toutou skladbou a také s textem. Další věc, která stojí za zmínku je svatba Avril Lavinge s Chadem Kroegerem (zpěvák ze skupiny Nickelback). Svatba byla v gotickém stylu (tzn. černé šaty, černé květiny,..), což je v porovnání s její první svtabou otočení o 180 stupňů. A poslední ale ne nejmíň důležitá událost je klubové turné skupiny Kryštof, na které jsem si přála dostat lístek k narozkám, takže se moc těším až na ně vyrazím!

Tak jsem zase tady!

18. října 2013 v 11:56 | Webmiss |  WebMiss
Ahoj,
po hodně dlouhé době jsme zase tady:-) Od prvního října chodím zase do školy a jsem řádná studentka druhého ročníku vysoké školy, což pro mě znamená, že jsem si na zimní semestr zapsala 12 předmětů a ve škole jsem od pondělí do pátku, z toho třikrát týdně od sedmi ráno, ale dá se to zvládat. A jak se máte vy? U mě se toho za ten měsíc a půl hodně změnilo, nebo alespoň přihodilo, ale nějak jsem se nedostala k psaní na blog. Každopádně plánuju přidat v nejbližší době (nejspíš o víkendu) pár příspěvků. Tak se máte na co těšit!
Přeju Vám krásný den, i když asi moc krásný nebude - vzhledem k počasí.
Ať tak či tak, mějte se krásně
Bonnie