Červen 2014

YOLO MEAL WEEKEND

29. června 2014 v 22:10 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Krásný večer Vám přeju!
V pátek začaly oficiálně prázdniny, což mi je vlastně jedno, protože mě ještě čekají zkoušky, ale to vůbec nevadí. Pokud bude během léta krásné počasí, tak si ho i tak užiju:-)
Ale proč vlastně píšu. Je za námi první letní víkend, vysvědčení jsou rozdaná, párty na oslavu konce školy jsou za námi a dva měsíce volna před námi. A jak jsem si užila první letní víkend já?
Hlavně jsem se strašně, ale opravdu strašně přejídala! V pátek jsem byla na rodinné večeři k oslavě taťkových narozenin, kde jsem si dala nejenom výbornou hovězí polévku, ale i skvělý hlavní chod - Mexickou směs v tortilách s ledovým salátem a jogurtovou zálivkou a jako sladkou tečku i cheesecake s jahodovou polevou. A jako pití jsme si dopřáli lahvinku červeného. A aby toho nebylo málo, tak jsem po večeři šla do letního kina na dvojrande se svým přítelem a jeho kamarádem, který přivedl svoji přítelkyni. No a když už jste v kině, tak musíte něco pojídat a popíjet, a i přesto, že jsem měla v kabelce nakrájený žlutý meloun, meruňky a višně, během filmu jsem vypila grepové pivečko a k tomu si dala půlku sáčku Kačenek. Ale, musím se pochválit, meloun zmizel raz dva.
Sobota začala velmi slibně. Dopoledne jsme byly se ségrou hrát tenis, ale k obídku jem nachystala kuřecí čtvrtky pečené v troubě a jako přílohu brambory a celé odpoledne jsem v přestávkách mezi spaním na gauči a opalováním na balkoně pojídala co se dalo - dort, čokopiškoty, višně, meruňky, čokoládu, salát, cosmopolitan, parenicu,..
A dneškem jsem pokračovala:-)
Čokoláda, brambůrky se salsou, víno, chlebíčky,...
zkrátka a dobře jsem se s Vámi chtěla podělit o výběr mých YOLO jídel, která jsem za víkend spořádala. Samozřejmě není špatné dopřávat si jídla, která máte rádi, ale já se poslední dobou snažím spořádat co největší množství ovoce a zeleniny během dne a omezit všechno to nezdravé co je kolem mě... brambůrky,Mekáč,KFC,tučná jídla,...atd. A docela mi to i jde:-) Cítím se líp, mám dobrou náladu, dokonce i pravidelně cvičím (teda snažím se), ale zvýšila se mi spotřeba alkoholu:-) To ale přikládám za vinu tomu, že jsem vynechala brambůrky a všechny obvyklé pokrmy večer k filmům a seriálům, ale pevná vůle zmůže divy, takže chci pokračovat ve svě cestě za svým lepším Já:-)
Dobrou noc
S láskou, BonnieAvril Lavigne - Hello Kitty

13. června 2014 v 20:06 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Na konci dubna jsem prodělala málem menší infarkt. A to v den kdy vyšel nový klip a současně i nová píseň Avril Lavigne s názvem Hello Kitty.
Od Avril jsem už zvyklá na ledacos. Růžovými proužky ve vlasech začínaje a zelenými konče. Plus jsem zapomněla zmínit půlku hlavy, kterou si vyholila. Bohužel nejsem příznivec polovlasých hlaviček, takže se mi to na ní opravdu nelíbí. Ale to co přišlo s novým klipem jsem opravdu nečekala. Nejenom, že změnila styl hudby, ale přidala i pár neanglických výrazů a k tomu všemu zpívá o Hello Kitty. Ze začátku jsem ji nemohla ani cítit, ale postupně jsem si na ní zvykla, ale představa, že ji nazpívala stejná osoba, která jezdila na skateboardu, protestovala proti barbínkám a ukazovala zdvižený prostředníček kdekoli mohla a navíc prorazila s písní Skater boy mi prostě nesedí. Holt časy se mění a s nimi i lidé. Někteří více, jiní méně.


BonnieCo právě poslouchám

13. června 2014 v 19:28 | Webmiss |  Moje Závislosti
"And if somebody hurts you, I wanna fight
But my hands been broken, one too many times
So I'll use my voice, I'll be so fucking rude..."

Tom Odell a jeho Another Love je prostě stálice na mém hudebním žebříčku. Z nějakého důvodu jsem si tuhle píseň zamilovala a poslouchám ji několikrát denně (teda pokud jsem v dosahu notebooku). Další krásná písnička, která mě uchvátila po posledním díle The Vampire Diaries je Birdy a její Wings. Ideálně s klipem z posledního dílu páté série, kdy jsem nevěřila vlastním očím. Kdybych v sobě při sledování tohoto dílu neměla pár skleniček vína, tak bych asi i brečela, ale já byla tak šokovaná a nejspíš i ovíněná, že jsem jen zírala jako husa do flašky.
Vím, že většina lidí teď ujíždí na novém songu Calvina Harrise - Summer, ale já upřednostňuji Shakiru a její Dare ( La la la). Nejenom kvůli tomu, že to zpívá Shakira, která má zkrátka nádherný hlas, ale také proto, že na tuhle písničku se mi perfektně posiluje a i sestava ze zumby je moc pěkná.
No a v neposlední řadě se mi líbí i trochu starší Žijeme len raz. Ideální na posilko.
No a na jaké hudbě ujíždítě vy?
BonniePo krátkém odmlčení... jsem zpět!

11. června 2014 v 10:49 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Po tom, co slezl sníh a nastalo u nás tradiční období deštů střídané obdobím horka, jsem se vrátila ke svému blogu.
Dnes je 11.6.2014, je dopoledne a teplota venkovního vzduchu se od osmi ráno pohybuje kolem třiceti stupňů. Včera jsem v tomhle počasí byla na zkoušce a cestou domů jsem se málem rozpustila v autobuse. Sice je výhoda, že se u nás můžeme jít vykoupat, ale okolí vody je zaplněno přibližně od deseti ráno, takže nemám náladu se mačkat mezi stovkou dalších lidí. Proto když mám chuť se opalovat, vylezu si na balkon a nohy si máčím v lavoru s ledovou vodou. Sice to není ono, ale lepší než nic.
A co se to vlastně stalo, že zase píšu příspěvky na blog?
Po pravdě,... ani nevím. Prostě jsem dostala chuť si něco napsat a zase se dělit o své postřehy, nápady a recenze. Takže ať se Vám to líbí, nebo ne, jsem tady! :-)


S láskou,
Bonnie