Červenec 2014

Jedna za všechny

22. července 2014 v 12:10 | Webmiss |  Recenze
Co byste dělali, kdybyste zjistili, že Váš přítel je ženatý a zapomněl Vám to říct? Nebo naopak, co byste dělali, kdybyste přišli na to, že Váš manžel Vám lže a má milenku? A zřejmě ne první, ani poslední. Cameron Diaz a Leslie Mann Vám nabízí jednu alternativu jak se s tímto problémem vypořádat. Zápletka je sice na hlavu, protože nepředpokládám, že by se manželka chtěla kamarádit s milenkou (vlastně milenkami) svého muže. Ale ta představa je vtipná, a pro tvůrce filmu Jedna za všechny dokonce klíčová. Protože právě na vztahu mezi manželkou a milenkami stojí celý příběh. Všechny se spolčí a mají jediný cíl. Dát tomu bastardovi za vyučenou! A tak se taky stane. Způsoby kterými toho dosáhnou jsou víc než životu nebezpečné, ale tomu darebákovi to patří, takže celou dobu budete tuhle zvláštní trojku podporovat. Film je romantická komedie, a tak ho taky musíte brát. Nic hlubokého Vám nenabídne, ale pobaví Vás. A o to v létě jde, ne ? Uvolněnou atmosféru během sledování navíc podpoří místa, kde se film odehrává. Takže popcorn do jedné, koktejl do druhé a příjemný filmový zážitek!

Bonnie
Bez kalhot

22. července 2014 v 11:31 | Webmiss |  Recenze
Ne, ne a ne. Nezlobte se, ale k tomuhle filmu nemám co říct. Ze spojení Channinga Tatuma, Matthewa McConaugheye, Matta Bomera a Alexe Pettyfera jsem zkrátka čekala víc.
I přesto, že jsem věděla, že jde o film z prostředí striptérů, myslela jsem, že bude obsahovat i nějakou kvalitní zápletku. Bohužel. Dokonce mě ten film tak nudil, že jsem některé části přetáčela. Původně jsem myslela, že po shlédnutí tohoto filmu budu psát nekonečně dlouhou recenzi o tom, jak je to ten nejlepší film na světě, protože neobsahuje pouze moje oblíbené herce, ale také super příběh. Nestalo se. Film je jenom hodinu a půl dlouhý mix různých převleků a synchronizovaých tanečků. Sice uvidíte polonahé krasavce, ale ve své podstatě ztratíte hodinu a půl svého života. A pokud chcete film opravdu vidět, doporučuji Vám shlédnout místo toho jen trailer, protože Vám ukáže to nejlepší z filmu.


S láskou,
zklamaná filmem Bez kalhot,
BonnieLOVE SONG

17. července 2014 v 11:59 | Webmiss |  Recenze
Keira Knightley a Mark Ruffalo v hlavních rolích nového hudebního filmu.
Včera jsem s mamkou a se ségrou vyrazila na dámskou jízdu do kina na nový film LOVE SONG. Podle některých se jedná o napodobeninu filmu Once, který naší Markétu Irglovou proslavil po celém světě. No, abych byla upřímná. Once jsem ještě nikdy nedokoukala. Viděla jsem část, ale nelíbilo se mi to tolik, že bych to musela vidět celé, takže jsem se trošku obávala co mě čeká. Mimochodem tenhle film režíroval stejný režisér jako Once, takže proto ty obavy o tom, že to bude stejné. V kině nás bylo osm, tedy prvních 45 minut, pak se pán, který seděl na balkoně za námi zvedl, odešel a už se nevrátil, takže nás bylo v celém kině 7, my tři na balkoně a pak dva páry dole.
Film byl v původním anglickém znení s titulky, takže jsem nepřeslechla jediné F**K, ale všimla jsem si, že v titulcích se překlad tohoto slovíčka ani jednou neobjevil. A teď možná trochu k ději cleého filmu... Hlavními hrdiny jsou ex-producent Dan a bývála přítelkyně nynější hudební hvězdy-Gretta. Ti dva na sebe náhodou narazí v nějakém baru, kde je Gretta donucena svým kamarádem vystoupit na podiu. Dan si ji všimne a nabídne ji spolupráci. A tak vznikne nový naprosto netradiční projekt.
I když by se to zdálo prvoplánové, není. Film neskončí tak, jak jsem si myslela, ale i tak se mi líbil. Keira je opravdu neskutečně hubená a Mark je už starší než jsem si myslela. Btw Bývalého Grettina přítele, který ji vymění za slávu hraje zpěvák z Maroon5 Adam Levine, takže všechny písně, které od něj jsou ve filmu slyšet jsou autentické. Dále jsem si také lámala hlavu nad tím, kdo je ta paní, která hraje Danovu manželku. Nebyla mi sympatická, spíš naopak, ale věděla jsem, že ji odněkud znám a konečně jsem přišla na to odkud (díky čsfd). Hrála totiž mamku Percyho Jacksona.
Sečteno podtrženo. Tenhle film se mi opravdu líbil. Za celých 104 minut nebyl na plátně vidět žádný sex, nikde nic nevybouchlo, nehořelo, nestřílelo se, nikdo neříkal oplzlé pubertální vtipy, zkrátka film jako vystřižený z inulého století...možná až na to F**K, které bylo slyšet skoro v každé scéně.


BonnieLéto v tempu

17. července 2014 v 11:35 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Víte co je srandovní?
Jak jsem se tak těšila na prázdniny, tak jsem zjistila, že v sobě mám pořád pocit, že musím něco dělat. Tím, že jsem si zvykla každý den mrknout nebo alespoň pomyslet na učení, mi teď chybí povinnosti. Šílené, že? V úterý odpo a včera jsem měla relaxační den s pořádnou porcí spánku, ale dneska jsem vstávala brzy a vyrazila s mamkou do města, pak jsem dorazila domů a trochu si odpočinula, ale při poheldu na seznam věcí, které chci v létě udělat jsem měla pocit, že bych se neměla flákat, ale něco dělat. Takže díky školo, díky učení, kvůli Tobě si tohle léto asi neodpočinu a budu si vymýšlet činnosti, které dělat.

BonnieMelissa a Joey

16. července 2014 v 16:25 | Webmiss |  Moje Závislosti
Melissa Joan Heart a Joey Lawrence tvoří perfektní dvojku. A to hlavně v seriálu Mellisa a Joey, kde Melissa hraje Mel Burke a Joey hraje Joeyho Longa.
Tihle dva se dají dohromady naprostou náhodou. Mel je radní a Joey je momentálně nezaměstnaný, protože jeho šéfa, který ke Meliným švagrem zatkli. A tak se stane Joey zaměstnancem u Mel. Dělá chůvu dětem, které jsou v Meliny péči a které jsou dětmi Joey exšéfa.
Tahle situační komedie je tou nejlepší, kterou jsem kdy viděla. Začala jsem ji sledovat loni v létě, kdy jsem na ni narazila na čsfd a dneska jsem si googlila kdy budou další epizody a jsou tady!! Takže jsem začala porkačovat v půlce třetí série a je to naprosto boží!! Chemie mezi oběma heric je naprosto skvělá a jsem do nich naprosto zažraná!
Tady máte úvodní znělku aby Vás trochu nalákala, protože tenhle séroš vážně stojí za to!


S láskou,
Bonnie
21 Jump Street

16. července 2014 v 14:26 | Webmiss |  Recenze
Táák a je to tady! Zbrusu nová recenze pubertální rádoby krimi komedie 21 Jump Street s Channingem Tatumem a Jonahem Hillem v hlavních rolích.
Podle traileru jsem tenhle film opravdu vidět nechtěla. Pubertální vtípky, rádoby drsňáci, typické prostředí filmů pro teenagery-střední škola a k tomu asi ne moc dobrý příběh. Ale přítel přišel s nápadem, že se na ten film podíváme a tak jsem souhlasila. Ano, jediný důvod proč jsem souhlasila byl Channing Tatum.
Ne, nemám ráda, když nemám pravdu, nebo když se zmýlím. 21 Jump Street určitě není filmem roku, ale byla to zábava. Smála jsem se a závěr filmu byl vcelku jasný, ale i tak převažovaly spíš pozitiví pocity nad těmi kritickými. Se zápletkou Vás nebudu zatěžovat, to bych Vám celý film zkazila. Spíš Vám řeknu co mě na filmu zklamalo. Channig Tatum. Divné, že ? V Super Náhradníkovi jsem ho žrala, v Let´s Dance jsem záviděla jeho budoucí manželce, že s ním tančí, V Dear Johnovi sice nezměnil nic na faktu, že ten film stál za houby, ale aspoň tam hrál. Ale v 21 Jump Street mi přišel už takový tlustší, starší a ne tak sexy jako dřív. Možná je to mnou, možná stárnu, nebo začínám bláznit, ale to jediné lákadlo tohoto filmu mě zklamalo nejvíc.
Sečteno podtrženo, koukněte na tenhle film!
BonnieP.S. Málem bych zapomněla! Ve filmu se asi na pět minut objeví i Johnny Depp :-)
Můj první den prázdnin

16. července 2014 v 11:10 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Táák a je to tady! Počínaje dneškem mi konečně začaly oficiální letní prázdniny! Včera jsem totiž ještě měla zkoušku, kterou jsem naštěstí zvládla, a tak dneska mám asi tak měsíc, možná víc volna! V září mám totiž ještě jednu zkoušku... Ale to vůbec nevadí! Konečně volno! Můj stůl nepokrývají hromady papírů a já u nich už nemusím sedět a všechny se pročítat, neustále se v nich přehrabovat, ani nemusím tolik namáhat paměť. Teda alespoň dneska, protože jsem se rozhodla dát si pěkné flákáníčko! Začala jsem tím, že jsem v noci nemohla spát, takže jsem ráno vylezla až v devět, dala si snídani, převlíkla se z pyžama a vytřela si podlahu v pokoji. Abyste rozumněli, během učení jsem si totiž neustále psala seznam věcí, které chci udělat, až budu mít po téhle zkoušce. A jak jsem pořád psala a psala mám na seznamu momentálně asi 20 položek. Jedna z nich byla také uklidit si pokoj a utřít prach. Ještě následuje uklidit si skríň s oblečením a vyhodit všechno so už nechci nosit a pak už mám víceméně jen seznam knížek a filmů, které chci přečíst, nebo shlédnout. Plus nějaké věci, které si chci progooglit a tak.. Táákže prázdninám zdar! :-)
BonniePařba na třetí

10. července 2014 v 15:07 | Webmiss |  Recenze
Vážně? Chci říct doopravdy?
Pařba ve Vegas=skvělá. Pařba v Bangkoku=předvídatelná, ale pár povedenýc hvtípků. Pařba na třetí? Snaha přiživit se :-) .
Prvních deset vteřin se mi opravdu líbilo. Žirafa v autě na dálnici! Cool! Potom se mi to už nelíbilo. Během filmu se událo pár vtipných situací, ale ze všeho nejlepší bylo to co bylo po konci filmu. Ano, po titulkách film ještě pokračoval, ale tentokrát scénou "po tom", která mě opravdu pobavila. Jinak příběh je směsice všechn filmů, které jste už někde viděli. Chování Alana mě tentokrát opravdu nepobavilo počínaje začátkem filmu a ani pan Chow není kdovíjak vtipný. Pokud Vám můžu něco doporučit, tak to určitě není shlédnutí tohoto filmu! Jednička byla super, skvělá ,vtipná! Ale tohle je opravdu už jen chabý pokus o vydělání si nějaké té koruny.

BonnieAlternativní Já

7. července 2014 v 15:13 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Náhodou jsem se dostala k úvahám o tom, jestli někde existuje mé alterantivní já. Jestli existuje možnost, že v každém okamžiku života, kdy udělám nějaké rozhodnutí, můj život se rozdělí do dvou možností, jedna je ta, kterou jsem zvolila já a druhá je ta, kterou jsem nezvolila, ale i přesto se vytvoří mé alter ego, které si vybere druhou možnost a od té doby žije vlastním životem.
I tenhle blog je vlastně určitou formou mého druhého já. Nepíšu ho pod svým jménem, protože mám strach. Mám strach, že kdyby ho četl někdo z mého okolí, tak by odhalil všechny mé pocity, touhy, sny, a tak podobně. Jediný člověk, který tuhle mojí přezdívku zná, je můj přítel. Což je v podstatě velmi absurdní, protože mám vážně problémy s důvěrou. Kromě sebe, nevěřím nikomu natolik, abych mu svěřila všechno o mně. A to i sama sobě někdy nevěřím na sto procent, protože každý člověk je v určité míře zranitelný a může podlehnout špatným věcem, takže ani já nejsem stoprocentně spolehlivá.
Ale zpátky k mým ostaním alternativním Já, které možná exitují, ale možná taky ne. Chtěla bych některá z nich poznat. Udělala jsem v životě miliony rozhodnutí (samozřejmě počítám i ta na pohled možná úplně nepodstatná, jako například rozhodnutí co si dám dneska k obědu, nebo jaké oblečení si vezmu na sebe). Každým dnem se můžu stát někým jiným. Sice nepatrně, ale i tak by to byl někdo jiný. Netoužím vědět jaká bych byla, kdybych si k snídani místo čaje dala kafe, protože to by mě tolik nezměnilo, ale zajímalo by mě, jaká bych byla, kdybych ta opravdu zásadní rozhodnutí udělala jinak. Co kdybych šla na jinou školu, co kdybych se rozhodla, že nebudu se svým přítelem, co kdybych šla po rozvodu k tátovi, nebo co kdybych utekla z domu? To by mě přeci poznamenalo mnohem víc než výběr snídaně... Bohužel jsem přesvědčená o tom, že tohle je další z věcí, kterou nikdy nezjistím.

BonnieJá, můj přítel a náš stan

7. července 2014 v 15:00 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Nedávno mi moje kamarádka vyprávěla o svých plánech na léto. Kromě praxe a brigády zmínila také dovolenou s přítelem, na kterou se už moc těší. A tak mi vyprávěla o tom, že váhají mezi Itálií a Mallorcou. Dozvěděla jsem se, že chce určitě all inclusive, protože dostatek pití je v horku důležitý. No a po konci jejího vyprávění se mě zeptala jestli s přítelem pojedeme někam pod stan.
Vím, asi mě to zaskočilo víc než mělo, ale v tu chvíli mi to bylo líto. To, že oba s přítelem studujeme a nemáme práci na plný úvazek jako její přítel, nebo nemáme tolik peněz jako ona, přece neznamená, že jsme něco míň. Tahle příhoda mě donutila k zamyšlení nad tím, do jaké míry Vás lidé hodnotí podle toho se kterými lidmi se stýkáte a podle Vaší rodiny. Můj přítel se od dětství věnuje skautingu, takže byl na hodně akcích ve stanech, pod širákem, umí si poradit, pokud se stane nějaká nepředvídatelná událost a umí si život představit u bez luxusu. Já jsem oproti němu docela rozmazlená, skautingu nehodluji a kdyby se mi stala podobná příhoda jako Aronu Ralstonovi, tak bych umřela během pár hodin, protože bych neměla sílu si amputovat vlastní ruku. Ale samozřejmě jsem už pod stanem byla mnohokrát, sjížděla jsem vodu, lezla jsem po skalách, na kole jsem projezdila malý kousek Čech, ale v životě jsme s přítelem nebyli pod stanem. Maximálně jsme sbalili batůžek, popadi spacák a plachtu a šli spát na louku pod hvězdy.
Došla jsem tedy k závěru, že kamarádka si dala dohromady příleův koníček a z toho usoudila, že jsem skautka a tudíž přeci musíme jet jedině pod stan, protože přece nejsme jako ona a nemůžeme jet do zahraničí do hotýlku s all inclusive. Po prvotním šoku a následném promyšlení jsem vlastně ráda, že mě považuje za holku co si sbalí pár švestek a jede do přírody, sice to není tak úplně pravda, ale aspoň mě nepovažuje za někoho sobě rovného, což je z mého pohledu snob, který musí jet k moři s all inclusive, protože nemá tak dobrorodružnou povahu, že by léto strávila na třeba na kole, nebo výletěním po okolí.
Díky bohu za předsudky:-)

BonnieNeděle

6. července 2014 v 22:27 | Webmiss
Krásný nedělní večer!
Pomalu se blíží zítřek a já přemýšlím jak obrátit svou nespavost na normální režim. Tak sedím na gauči a asi se půjdu učit. Je klid a tudíž ideální čas na nerušené šprtání.
Ale ještě než se na to vrhnu, musím se svěřit se svojí dnešní příhodou. Kromě toho, že jsem opět vyráběla jahodovou marmeládu, která se mi dnes povedla a žádná sklenice mi nevytekla (!), se mi ještě povedla jedna věc. Moje oblíbená bota mi doslova spadla z nohy. Jednalo se sice o žabku, která byla z látky, ale i tak mě to překvapilo a než jsem je vyhodila do popelnice v duchu jsem se s nimi rozloučila. A aby té srandy nebylo málo, nestalo se mi to doma, nebo na cetsě domů, ale na konci mé trasy, takže se bota provizorně spravila, já v ní došla před dům a tam ji vyhodila do popelnice. Naštěstí mám ještě dvoje žabky, tak snad mi alespoň jedny z nich vydrží do konce léta:-)

Mějte se krásně, BonnieMamča a zkoušky

5. července 2014 v 23:15 | Webmiss |  Postřehy Autorky
O tenhle příběh se s Vámi prostě musím podělit. Z části proto, že to možná znáte ze svých vlastních zkušeností a z části proto, že už mě to tak strašně štve, že to prostě musím hodit na papír, abych to ze sebe dostala. Druhým rokem chodím na vejšku. Sice nejsem úplně pilná a dokonalá studentka, ale když mám před zkouškou tak se učím. A v tom je ten kámen úrazu. Moje mamča je fajn a všechno, ale za doby jejího dospívání nebyla vejška to co dneska. V dnešní době jde na vejšku většina lidí, protože to je vidina lepší budoucnosti a lepších pracovních míst. Dříve na vejšku tolik lidí nechodilo. Takže moje mamka místo studia na vysoké měla maturitu a pracovala a pak se starala o mimčo. No a proto si myslím, že neumí pochopit co znamená chodit na vysokou. Je to totiž naprosto odlišný systém od základek a středních. Pokud na vejšce nějakou zkoušku neuděláte, neznamená to, že dostanete pětku na vysvědčení, kterou si opravíte na konci roku a je vymalováno. Pokud na vysoký neuděláte zkoušku, jdete na ní znovu a pak klidně znovu, dokud ji neuděláte. A pokud ji neuděláte, tak si předmět zapisujete znovu příští rok. A jelikož já nejsem z těch, kteří jdou na zkoušku jednou a dostanou jedničku, učím se klidně i opakovaně, hlavně ať jí mám za sebou. A teď už se konečně dostávám k jádru pudla. Pokud je mamka v práci a já jsem doma sama a mám klid, tak mi nedělá problém si sednout k učení a soustředit se, ale jakmile přijde mamka domů z práce má neodkladnou touhu se se mnou okamžitě podělit o své zážitky z toho dne. Takže v praxi to vypadá tak, že já jsem zavřená v pokojíčku, schovávám se kdesi pod hromadou popsaných papírů, které se kupí na zemi, na posteli a tak všude možně po celé místnosti. Do to přijde mamka, sedne si na postel, nebo se postaví do mého zorného úhlu a spustí. Po konci jejího monologu pronese většinou hlášku typu : "Už Tě nebudu zdržovat, ať se můžeš učit.", a odejde.
Škoda, že za chvilku zaklepe mamka a začne mi něco povídat a dál si nebude uvědomovat, že vyhodit někoho z vejšky není tak těžké jako vyhodit někoho ze základky, nebo ze střední. Tady už se totiž nehraje o to, kdo bude mít jedničky na výzu, ale o to, kdo to nejdýl vydrží, a to hlavně psychicky. Opakovat totiž zkoušky a udělat je třeba až na třetí pokus totiž není jednoduchý, ani pro relativně klidný lidi jako jsem já.

BonnieNa stejné vlně - Alexandra Potter

5. července 2014 v 9:22 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Alexandra Potter je v Čechách už poměrně známou autorkou. Jako první byla do češtiny přeložena kniha Není přání jako přání, následovala knížky Já a pan Darcy, Kde je ta holka?, S Tebou už nikdy, Co je nového, kotě? , a konečně letos v červnu vyšla knížka nesoucí název Na stejé vlně.
Zatím jsem měla tu čest číst všechny kromě nejnovější, ale kamarádka si ji koupila a slíbila mi, že mi ji co nejdřív půjčí na přečtení.
A o čem ta nová knížka vlastně je?
Hlavní hrdinka Grace právě zrušila zasnoubení a je pevně rozhodnutá najít pravou lásku. Spolu s ní se o to pokouší i Rhian-její nejlepší kamarádka a také posluchači rozhlasové stanice "Na stejné vlně".
Jelikož se mi všechny předchozí knížky od Alexandry strašně líbily, už se nemůžu dočkat až se začtu do téhle. :-)


BonniePařba v Bangkoku

4. července 2014 v 22:31 | Webmiss |  Recenze
Ke shrnutí mi stačí jediná věta : "Obrovské zklamání!".
Na druhý díl HANGOVERu jsem se podívala kvůli nadšení z prvního dílu. Špatný to nápad. Bohužel i zde totiž platí pravidlo, že druhý díl není ani zdaleka tak dobrý jako první. Podobné pocity mám například z filmů Zachraňte Willyho 2 - ano chápeme, kosatka byla zachráněna v prvním díle, byl to úžasný příběh, proč ho ničit pokračováním, které nikoho nepřekvapí a už ani tolik nedojme? A další takový film byl například... no bohužel mě právě v tuto chvíli další taková nenapadá, ale určitě chápete co tím chci říct. Druhé díly filmů, které jsou natáčeny jen kvůli úspěchům prvních dílů zkrátka stojí za houby! A přesně tohle je případ Pařby v Bangkoku. Všichni víme, že hlavním hrdinům, kteří opět jedou na svatbu se něco přihodí na rozlučce, a to i přesto, že žádnou neplánují. Bohužel scénaristům už očividně došly dobré nápady co se může v noci přihodit, abych Vám případné shlédnutí filmu nezkazila nebudu uvádět konkrétní případy. Jediné pozitivní věci, které mohu o filmu říct jsou: krásné záběry moře, moc sympatická budoucí manželka Stua, vtipná opička, sympaťák Bradley Cooper, tetování Mika Tysona-zjistila jsem, že nikomu jinému by opravdu neslušelo a tady končím. Opravdu mě nenapadají další věci, které by se mi na filmu líbily tolik, že by stály za zmínku.
Příští týden mám v plánu podívat se na třetí díl pojmanovaný Pařba na třetí. Podle hodnocení na čsfd by měla být ještě horší než Pařba v Bangkoku, ale chci vidět co ještě může takové scénáristy napadnou a podle traileru se docela těším, tak snad nebudu ještě víc zklamaná.


BonniePařba ve Vegas

4. července 2014 v 0:10 | Webmiss |  Recenze
"Bože! Vážně na to budeme koukat?"
Takhle nějak vypadala moje reakce, když mě přítel přesvědčil, že si pusítme Pařbu ve Vegas a já pochopila, že to myslí vážně. Už podle názvu je přece naprosto jasné, že se jedná o podřadnou americkou komedii s trapnými pokusy o vtip. Americká komedie to je, ale příběh je tak dokonale nečekaný, že jsem se upřímně smála v průběhu celého filmu, i když musím přiznat, že prvních několik minut jsem byla přesvědčená o tom, že mám pravdu a bude to jen další trapná americká komedie.
Hrdiny příběhu jsou čtyři kamarádi, kteří jedou do Las Vegas na loučení se svobodou jednoho z nich. Vše vypadá na super pánskou jízdu, ale než do chvíle, kdy se probudí ráno poté a nic si nemapatují a co je ještě horší-nikde nemůžou najít ženicha!
A tak začíná šílená jídza po Las Vegas, ve které se postupně budou odhalovat stopy toho, co se to vlastně v noci stalo.
I když děj filmu vypadá jako naprosto šílený nápad, ve skutečnosti to byla zábava. Hodně jsem se u filmu nasmála a až do poslední chvíle, jsem netušila, kde ten ženich kruci vězí? Jako plus beru obsazení Bradleyho Coopera do jedné z hlavních rolí (tohodle chlapíka si prostě neokoukám). Na druhou stranu mi je líto ženicha, který je vlastně hlavním hrdinou celého příběhu, ale bohužel není za celou hodinu a půl filmu moc vidět... A ještě bych měla zmínit, že se ve filmu objeví i Mike Tyson, který po natočení filmu prohlásil, že byl v průběhu natáčení závislý na kokainu, a pokud ho budete opravdu bedlivě sledovat, všimnete si, že je trochu mimo. V neposlendí řadě stojí za zmínku i fakt, že další z hlavních postav si zahrál Zach Gallifianakis, kterého třeba můj přítel dost žere, ale mně připadá zvláštní.
Sečteno podtrženo Pařba ve Vegas je pecka! Mnohem mnohem větší než jsem čekala, protože od tohoto filmu jsem opravdu nic nečekala, a to příjemněji jsem byla překvapená po shlédnutí. :-)


BonnieLEGO Příběh

1. července 2014 v 16:38 | Webmiss |  Recenze
" Všechno je tu boží ! Všechno jde Ti líp, když jsi týmový hráč!... "
"Pij předražené kafe!"
"Prosím pane, 37 dolarů."
"Boží!"

Nedávno jsem dostala možnost shlédnout film LEGO Příběh. Popravdě jsem se bála do čeho vlastně půjdu a vlastně možná i právem. Cílem tohoto filmu, tedy alespoň podle mě, je ukázat příběh založený na tom, že se celý odehrává jen v LEGO světě a je vlastně úplně jedno jaká je hlavní dějová linie, hlavně že je všude LEGO, LEGO a samozřejmě LEGO.
Takže LEGO Příběh je vlastně odpočinková podívaná bez hlubšího smyslu, protkaná vtípky. Myslím si, že ani není potřeba popisovat děj, protože je to jedna obrovská zamotaná šňůra ve které potkáte hrdiny z nejrůznějších filmů - Batman, Superman, Gandalf,... a slibuji Vám, že většinu filmu prosmějete. Do teď mi zůstal v paměti rozhovor mezi Hustěnkou a Emmetem při jejich seznámení, nebo písnička Všechno je tu boží. Velmi se mi také líbilo Emmetovo ráno, kdy zdravil celý byt a samozřejmě si nezapomněl koupit předražené kafe podle návodu, kterým se řídí. Skvělé byly i zvuky lodičky a nebo poletující duch... zkrátka film ve mě ponechal mnoho nezapomenutelnýc hlášek, ale žádný hlubší význam jsem z filmu nepochitila.

Sečteno podtrženo tento film stojí za shlédnutí, protože Váš při nejmenším pobaví! A na závěr, skvělá písnička z LEGO Příběhu!S láskou, Bonnie