Květen 2017

Letní komedie, kterou musíte vidět

9. května 2017 v 9:53 | Webmiss |  Recenze
S Tebou mě baví svět je komedie, kterou známe snad úplně všichni, ale nedávno přišla do kin letní komedie v režii Jirky Chlumského a stojí rozhodně za to! Jmenuje se Špunti na vodě a v hlavních rolích uvidíte Hynka Čermáka, Jirku Langmajera, Aničku Polívkovou, Pavla Lišku, Táňu Vilhelmovou, Danu Syslovou a Arnošta Goldflama.

Děj

Dalo by se říct, že se jedná o letní verzi filmu S Tebou mě baví svět. Rodiče Jirky Langmajera a Hynka Čermánka chystají zlatou svatbu a k té příležitosti přijede z Kanady i jejich bratranec Pavel Liška. A tak kluky napadne, že by mohlo za rodiči na veselku dorazit na kánoích, tak jako za starých časů, jenže celé se to zvrtne a na vodu nakonec sice vyrazí, ale i s dětmi... a zábava začíná!

Recenze

Miluji filmy, u kterých si člověk zasměje. A to u Špuntů můžu zaručit. Několikrát se smíchy otřásalo celé kino! Zápletka a komické situace ke kterým dojde Vás budou šimrat na bránici, ale nebude chybět ani trochu dramatu a nebezpečí! Takže pokud už máte dost sněhu a zimy, vyražte si do kina pro trochu léta ;-)

Bonnie

Loupež ve velkém stylu / Going in Style

4. května 2017 v 10:29 | Webmiss |  Recenze
Tak zaprvé, přeji Vám všem krásný květen! Vybrala jsem si naprosto skvlěý den na popřání krásného jara, protože venku je 10 stupňů a vše je zahaleno v mlze...krááása :-) Ale teď už k recenzi!

Film, který jsem zařadila do dubnového výběru filmů. které musím vidět! Proč? Tak tedy, hraje v něm Morgan Freeman, a kdo by nemiloval Morgana Freema! Zadruhé, hraje tam i Michael Caine, a pokud nemilujete Freemana, tak milujete Caina, no ne? Zatřetí (a to jsem nevěděla do záverečných tituků), film byl režírován Zachem Braffem, to jest JD ze Scrubs. Neměla jsem tušení, že režíruje, ale když jsem na konci zahlédla jeho jméno, bylo mi nějak povědomé a až doma jsem z čsfd zjisitla, kdo to je! U filmu jsem si několikrát málem čurkla! Samozřejmě přeháním, ale film je tak neskutečně vtipný, že se zaručeně nasmějete!

Děj


Parta kamarádů v důchodovém věku toho má tak akorát dost! Firma ve které pracovali většinu svého života jim přestane vyplácet důchod, banka je obírá o peníze a jen tak zvyšuje splátky na dům a jim tak hrozí že na stará kolena skončí na chodníku! Někdo by zkrátka těm bankám měl ukázat! A tak se rozhodnou, že jendu vykradou...

Recenze

Hlavní trio skvěle funguje, celý film je prošpikován skvělými vtípky a neuvěřitelnými situacemi! A protože Vás už nechic déle zdržovat zakončím tuto recenzi jednoduše: zajděte si na film do kina, protože je to tak něuvěřitelná sranda, že si ji nemůžete nechat proklouznout mezi prsty!

B.