Červenec 2017

Léto 2017

16. července 2017 v 7:59 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Krásné nedělní ráno!
Červenec už je v půlce a já úplně zapomněla na nějaký prázdninový článek o tom jak Vám všem přeji krásné léto, spoustu nezapomenutelných zážitků, táboráky s přáteli či rodinou, výlety do zahraničí a vše co k létu patří!
Mé plány na letošní léto jsou jasné: užívat si sluníčko, číst si, relaxovat a užívat si. Takže ve zkratce dělat vše co jsem loni nestihla a na co jsem neměla čas, protože jsem lítala z práce do práce :-)
Ať už studujete a máte prázdniny, nebo chodíte do práce a musíte si vzít dovolenou abyste na pár dní dale vale povinnostem, přeji Vám jediné: užívejte každého dne a žijte naplno!

A samozřejmě se těšte na nějaké články od mé maličkosti.

S láskou,
Bonnie
DANCER

14. července 2017 v 11:39 | Webmiss |  Recenze
Nejtalentovanější tanečník své generace
James Dean Baletu
Party Boy
Génius
Superstar
Vizionář
Tanečník

Sergej Polunin, hvězda baletního světa, který o sobě dal vědět celému světu když se na YouTube objevilo taneční video na hudbu Take me to Church.
Pro Anglii a Rusko je ale Sergej Polunin superstar už mnoho let. V londýnském Královském baletu se stal nejmladším sólistou v historii, potom se rozhodlo Královský balet opustit a vydat se do Ruska, ale ani tam své štěstí nenašel a nakonec v USA vznikl jeho poslední tanec na hudbu Take me to Church, který se stal okamžitě hitem interneru a šíříl se jako lavina. To Sergejovi zajistilo popularitu po celém světě a jeho letošní vystoupení v Praze se vyprodalo během neuvěřitelých 4 minut.
Dokument DANCER odhaluje zákulisí Sergejova života od jeho dětství v chudém městečku na Ukrajině, přes jeho přijetí na taneční akamademii v Londýně a nakoenc triumfální získání pozice sólisty Královského baletu.
Utrpení, bolest, drogy, alkohol, tetování, party, rodiná krize,... v Sergejově životě se odehrálo vše. A pokud Vás jeho taneční výkon na píseň Take me to Church dostal, pak je shlédnutí dokumentu o jeho životě nutností!


Bonnie