Sophie Kinsella-Svatební noc

27. září 2017 v 12:51 | Webmiss |  Recenze

(v originále: Wedding Night)

Další z řady knížek od mé oblíbené autorky Sophie, kterou si můžu přidat na seznam přečtených. A o čem byla? Trochu Vám nastíním děj a třeba Vás trochu navnadím do jejího přečtení :-)
Tak tedy...

Děj

Lottie a Fliss jsou sestry, ale nemohly by být rozdílnější. Mladší Lottie právě očekává nabídku k sňatku ke které ale nedojde, a tak se pustí do naprosto ztřeštěné jízdy její sestra Fliss tomu všemu nechce jen nečinně přihlížet a tak se vrhne do akce. Je starší, má právě uprostřed dost bolestivého rozvodu a snaží se svoji sestru chránit před vším a všemi. Jenomže zajde možná až moc daleko a není už cesty zpět. Na této bláznivé cestě navíc obě narazí na hromadu dalších postav, které celému příběhu dodávají šmrnc a dochází tak k ještě více vtipným situacím.

Hodnocení


Kinsella je prostě báječná autorka. Všechny knížky které jsem od ní doposud četla mě vtáhly do děje a já celý příběh prožívala i se všemi postavami. Představovala jsem si místa i situace a přemýšlela která postava mi je podobná a kterou naprosto nedokážu pochopit. Kupodivu jsem se neviděla ani v jedné sestře. Zpočátku jsem měla jasno, že Lottie je mladší a naivnější, ale také blázniější, ale jak se záhy ukázalo, i Fliss je dost potrhlá a v lečcem předčí svoji mladší sestru. Obě jsou zkrátka kvítka a věci se jim často vymknou zcela z rukou, ale i přesto je knížka vtipná, má nápad, děj, zápletku, rozzuzlení a hlavně je plná sexu. Od první stránky až do té závěrečné. A co je mi na knížce obzvlášť sympatické? Je v ní zmínka o Praze ;-)

Pokud stejně jako já milujete romantické příběhy, které jsou nejenom plné lásky, ale i humoru, myslím, že knížky Sophie Kinselly budou pro Vás!

Seznam knížek od Sophie Kinselly, které jsem již přečetla:
Víkend s přáteli
Bohyně v domácnosti
Neděle u bazénu
Dokážete udržet tajemství?

(plus na blogu najdete i recenze každé z nich)

B.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama