Láska na zavolanou

2. října 2017 v 11:19 | Webmiss |  Recenze
Říjen je tu a jak jinak ho začít než recenzí další knížky od mé oblíbené Kinselly. Knížku jsem sice přečetla v létě, ale zapomněla jsem o ní cokoli napsat, což je škoda, protože je jedna z těch nejlepších kterou jsem od Sophie četla. Tak tedy, pojďme na to!

Děj

Hlavní hrdinkou této poněkud ztřeštěné romantické knížky je Poppy, která je zasnoubená s dokonalým mužem, ale bohužel na oslavě zásnub s kamarádkami ztratí zásnubní prsten a tato ztráta zapříčiní i slet dalších událostí. Například tu, že ji ukradnou mobil a ona následně vodpadkovem koši najde úplně funkční mobil, kterého se ujme a začne obvolávat všechny kamarádky a známé, zda o prstenu něco nevědí. Jenomže na mobil ji začne volat i jeho vlastník-podnikatel Sam, který je rozlobený že používá telefon jeho sekretářky, která zřejmě dala výpověď. A tak vznikne velmi podivný vztah ve kterém figuruje jeden mobil a dva vlastníci.

Hodnocení


Děj byl tak nepředvídatelný a praštěný, že jsem doopravdy netušila co se ještě přihodí, ale je pravda, že jsem si knížku zamilovala.


Bonnie


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama