Sugar Babies

27. října 2017 v 11:23 | Webmiss |  Postřehy Autorky
Dnes se mi dostala do rukou zářijová Marianne ve které je hned několik zajímavých článků (o Sugar Babies, o domácích mazlíčcích kteří vydělávají jejich majitelům miliony a dál jsem se zatím nedostala, protože jsem se rozhodla napsat tento článek).Co mě překvapilo byl článek o takzvaných SUGAR BABIES. Do dneška jsem netušila že něco takového existuje, nebo spíš že se něco takového říká. Vím o tom, že existují zlatokopky a ještě společnice, a mám pocit, že sugar babies jsou jen spojením těch dvou. Prý se jedná o mladé holky, které potřebují nějaké ty peníze (například na školu) a tak si na speciálních seznamkách dají dohromady (ano, opravdu existují seznamky, kde si pracháči hledají mladé holky, které by mohli vydržovat... zajímavé a divné zároveň,že?). Tak tedy, celý článek je vlastně o tom jak tyto vztahy fungují a že hodně mladých holek které si na instagram přidávají fotky luxusních věciček a z exotických destinací jsou sugar babies. Naštěstí všechny slečny které na instagramu sleduji já se k penězům dostaly samy svoji prací a pílí (většinou se jedná o blogerky a další influencerky, které nějak začaly a pak si jich začli všímat lidé a teď mají spoustu peněz z toho co je baví).
A kam tím vším vlastně směřuji... díky čtení toho článku jsem si uvědomila, že jako sugar babies bych byla příšerná. Mám problémy s lidmi, kteří mi říkají co dělat a také s těmi, kteří si mě chtějí kupovat penězi. Ano, nebudu si nic nalhávat, chci být nechutně bohatá a mít vilku i s bazénem, ale chci se k tomu časem dorpacovat sama abych se pak u bazénu, kde budu popíjet koktejl, mohla podívat kolem a uvědomit si, že jsem dobrá a že jsem si na to všechno vydělala prací a ne tím, že by mě někdo sponzoroval. Ale každý je nějaký a já to rozhodně neodsuzuji, spíš jsem si škrtla další položku ze seznamu !zaměstnání" která dělat nechci :-)


P.S. Pokud Vás zajímá jak vlastně pojmenování Sugar Babies vzniklo: mladým slečnám se říká Sugar Babies a jejich "vydržovatelům" Sugar Daddies... takže holky dělají něco pro své "tatínky" a ti jim za odměnu dávají "cukřík" v podobě šperků, hodinek, drahého oblečení, bot, aut,...


Bonnie


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama